Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

XmJCm2n.png

 

Nie uważacie, że wysyp "newsów" o telefonach jest trochę za duży? Może aż tak bym się nie czepiał, gdyby nie to że poziom tych pisanych na kolanie newsów jest bardzo słaby. A to wszystko wychodzi od jednej i tej samej osoby...

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech,co powiedzieć,dość rzadko czytam na głównej

Nie wspominając o dość przeciętnym poziomie merytorycznym pisanych artykułów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te zapchajdziury, to na głównej miałbyś 5 artykułów na tydzień jak nie miesiąc :E Rynek PC co prawda ostatnio trochę się rozruszał, ale i tak nie będzie się już tak szybko zmieniał jak "Mob-Tech" ;)

 

To co się dzieje teraz ze sprzętem mobilnym, przypomina to co się działo z PC 20 lat temu :)

 

Poza tym w każdym smartfonie jest mały komputer :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież główna jest tylko "magicznym portalem", który przenosi do krainy szczęścia jakim jest forum. :D

 

A tak poważnie, odkąd tymczasowy layout stał się ostatecznym, staram się nie zatrzymywać na głównej, bo przykro patrzeć.

Edytowane przez tompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się przyznam ze tez już zazwyczaj tylko rzucam okiem, raz na ruski rok zdarzy się żę coś w co kliknę. Na pocieszenie mogę napisać, ze u konkurencji wcale nie jest lepiej, choć "tam" chyba częściej przeczytam jakiś artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tyle testów że szkoda pisać, testy poziomem ogólnie spadły, zero inicjatywy ze strony pclaba mimo próśb użytkowników o lepsza metodykę czy brak aktualizacji starych testów. Do dnia dzisiejszego brakuje testów prockow Intela przed i po aktualizacji zabezpieczeń. Z pasji i robienia dobrych testów oraz tekstów do poziomu "nagłówków" portali jak pudelek tylko w wersji IT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się przyznam ze tez już zazwyczaj tylko rzucam okiem, raz na ruski rok zdarzy się żę coś w co kliknę. Na pocieszenie mogę napisać, ze u konkurencji wcale nie jest lepiej, choć "tam" chyba częściej przeczytam jakiś artykuł.

Na konkurencji nie ma takich debilnych newsów o niczym tak jak tutaj, autor tych newsów powinien się zwolnić i zatrudnić do Faktu, nawet Pudelek ma lepsze newsy szczerbaty.gif bo sorry Pulitzera to on nie dostanie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konkurencji nie ma takich debilnych newsów o niczym tak jak tutaj, autor tych newsów powinien się zwolnić i zatrudnić do Faktu, nawet Pudelek ma lepsze newsy szczerbaty.gif bo sorry Pulitzera to on nie dostanie. :E

Jest ich mniej na pewno, dodatkowo jest to jakoś tak lepiej, przejrzyściej poukładane, szybciej idzie zwrócić uwagę, wybrać, to co Cie interesuje.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego brakuje testów prockow Intela przed i po aktualizacji zabezpieczeń.

Tak jak brakuje wielkich testów procesorów czy kart graficznych - przydało by się odświeżyć choćby z uwagi na to,że ostatni wielki test procesorów był... w 2013 roku,gdzie od tego czasu się sporo zmieniło

 

Edit.Jednak 2013 rok,a nie 2014

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. A kto za to zapłaci w tych ledwo co kulających się łonetach? Ile czasu trzeba spędzić na teście przekrojowym? Czy zarobi coś takiego na siebie proporcjonalnie więcej w stosunku do obecnie publikowanych testów (nie wiem, nie czytam już, ale chyba nie są to treści jakoś rozbudowane)?

 

Żyjecie przeszłością :E

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie przeszłością :E

 

Czasami tylko to nam pozostaje :(

 

Wrocilem po ponad roku niebytu i widze ze forum tak jakos umiera, cala masa regularnych zniknela. Strona glowna umarla dla mnie juz dawno, a pamietam jak wczoraj jak sie z niecierpliwoscia czekalo na kolejna aktualizacje wyczerpujacych testow Na Zywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie uważacie, że wysyp "newsów" o telefonach jest trochę za duży?

 

Ale wiesz, że nie musisz czytać wszystkich newsów? Opuszczanie niektórych z nich jest całkowicie akceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że nie musisz czytać wszystkich newsów? Opuszczanie niektórych z nich jest całkowicie akceptowalne.

Nie muszę czytać wcale. Chodzi o to że poziom jakichkolwiek newsów od pana Bartka jest dość mierny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, na jaki ciekawy temat dziś trafiłem

a wczoraj właśnie komentowałem na stronie PCLab

 

link do artykułu:

https://pclab.pl/news83821.html

 

i nawet wrzuciłem sobie w sygnaturkę, bo:

Seagate wspomina, że urządzenia z serii IronWolf 510 są już dostępne w sprzedaży. Cena wersji 240 GB wynosi 499 zł, model 480 GB kosztuje 480 zł, za wariant 960 GB trzeba zapłacić 960 GB, a konstrukcję 1,92 TB wyceniono na 2299 zł.

coś takiego nie powinno mieć miejsca, a takie sytuacje zdarzają się prawie, że codziennie

mi osobiście by było wstyd za to co oni robią

ale tak jak pisałem, po 11 latach chyba trzeba się zwijać z tego portalu bo już tu nie ma prawie nic dobrego

pozdro

 

link do mojego screena:

eecea7885ca59.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od dłuższego czasu dział aktualności na PCLabie to tragikomedia. Na PurePc jest dużo lepiej, ale też widać zalew smartfonowego spamu.Pozostaje przeglądanie zagranicznych serwisów, ale tam z kolei większość opisywanych produktów i wydarzeń nie dotyczy naszego rynku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...