Skocz do zawartości
Equisetum

1600 AF czy 3600

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy zrzucać takty ? Albo gpu jest za wolne do CPU albo CPU dla GPU. Jak są do siebie nie dopasowane to któreś zapierdziela na 100% a drugie się nudzi trochę. Ja sie nie znam bo nie gram dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz przestan teoretyzowac jakby miedzy tymi procesorami byla jakas roznica :E Przy tych samych taktach nie ujrzysz roznej wydajnosci. Roznica taka ze na AF moze ugrasz 200-300Mhz wiecej. no i zoabcz jak ciasno Novi zrobil mmeki co daje kolosanla roznice w grach procesorowych oraz 1080p.

 

Ogarnij się i nie zaczynaj powielać bzdur, bo nawet przy tych samych taktach jest różnica nawet w temacie o 1600AF Doamdor robił porównanie

 

wrzuce tylko jeden wykres wydajności bo nie chce mi się szukać kolejnych

65c2d3aaff241.jpg

Edytowane przez Tornado3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny temat bez sensu. brać lepszy czy gorszy? wiesz ile kosztują oba, wiesz że droższy jest 10-20% wydajniejszy w zależności od scenariusza. więc czego oczekujesz? że zgadniemy czy stać cię na dopłatę do lepszego i czy lepszy jest ci potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się i nie zaczynaj powielać bzdur, bo nawet przy tych samych taktach jest różnica nawet w temacie o 1600AF Doamdor robił porównanie

 

wrzuce tylko jeden wykres wydajności bo nie chce mi się szukać kolejnych

65c2d3aaff241.jpg

Roznica w granicach bledu pomiarowego w dodatku na wykresie masz rozne takty :E Odpusc sobie kolego bo mnie nie zagniesz w tym temacie ;) Ciekawe czy gamer nexus mial tak mocno wykrecone memki na 3600cl14, chyba nie :E i tak tak uwilbiam wrzucanie wynikow gdzie ktos sugeruje sie jednym przypadkiem, naprawde madre i obiektywne a gdybys tak wiedzial to roznice wynikaja tez z tego iz na 12nm masz lepsze opoznienia co przy starym 1600AE mozna bylo zniwelowac wlaczajac na plytach asusa performance Bias 15 ale o tym zapene nie wiesz ;) Niemniej roznice 2-3% nadal nic tu nie zmieniaja w kwesti porownania do 3600. I tak nie musisz wiecej wrzucac bo znam te wykresy na pamiec :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica w granicach bledu pomiarowego w dodatku na wykresie masz rozne takty :E Odpusc sobie kolego bo mnie nie zagniesz w tym temacie ;) Ciekawe czy gamer nexus mial tak mocno wykrecone memki na 3600cl14, chyba nie :E i tak tak uwilbiam wrzucanie wynikow gdzie ktos sugeruje sie jednym przypadkiem, naprawde madre i obiektywne a gdybys tak wiedzial to roznice wynikaja tez z tego iz na 12nm masz lepsze opoznienia co przy starym 1600AE mozna bylo zniwelowac wlaczajac na plytach asusa performance Bias 15 ale o tym zapene nie wiesz ;) Niemniej roznice 2-3% nadal nic tu nie zmieniaja w kwesti porownania do 3600. I tak nie musisz wiecej wrzucac bo znam te wykresy na pamiec :lol2:

W minimalnym fps widzę 20% wzrost ale niech będzie na Twoim guru sprzętowy :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W minimalnym fps widzę 20% wzrost ale niech będzie na Twoim guru sprzętowy :lol2: :lol2:

A od kiedy poronwujemy procesor stock do procka po oc :lol2: Przeciez rozmawiamy o 2 modelach procesora taktujacych z taka sama predkoscia po czym brak argumentow z twojej strony powoduje to ze porownujesz starego 1600 stock gdzie ma niskie zegary do wyzej boostujacego 1600AF wiec nie osmieszaj sie juz czlowieku.

 

W ramach przypomnienia: "nawet przy tych samych taktach jest różnica nawet w temacie o 1600AF Doamdor robił porównanie" a ty teraz wyjezdzasz ze stara wersja na stock :E Gdzie rozmowa tyczy sie strego i nowego modelu przy zblizonym taktowaniu:

 

Wiec tak ja ci ta roznice przedstawilem na poziomie 2-3%. Ja tu nie widze roznicy 20% :E

 

QijSdAM.jpg

 

Takze ja juz w tym temacie napisalem wszytsko, ty sie osmieszyles i zaorales, zycze dalej dawania tak glupich rad jakie dajesz do tej pory i przekrecania faktow :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślepy jesteś czy tak udajesz ?

mówie o AE po OC do AF po OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślepy jesteś czy tak udajesz ?

mówie o AE po OC do AF po OC

Pisalsmy o obu wersjach na tych samych taktach, ty natomiast teraz pokazujesz AF po OC na 4.2Ghz do AE na 3.9GHZ :lol2: A przeciez wyzej przytoczylem ci twoja wypowiedz o rownych taktach w obu modelach :E

 

Znowu cie nie wyszlo. Pozdrawiam :cool:

 

Szkoda strzepic jezyka juz z toba ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego wrzucacie testy z Nvidi, wrzuć z amd Navi to zobaczysz jak zaczyna czkać ryzen 1600 :thumbup:

Wyraźnie napisałem , miałem tandem rtx2060 + ryzen 1600 3.9ghz , z ramem podkręconym na 3600mhz cl14 (timingi maksymalnie zjechane na ile się dało na crucialach). I taki tandem w fullhd miał rację bytu. Grało się całkiem komfortowo. Teraz miałem głupi pomysł zakupu ryzena 1600 af , zanim to zrobiłem pojechałem do kolegi , który ma mojego Ex kompa , wziąłem w rękę swoją Navi i patrioty, pomęczyłem się z oc ram około godziny, tm5 v3 testowałem ramy, ustawiłem je prawie na maxa, jedynie scl miałem na 3 o ile pamiętam i trfc 300 , bo nie miałem czasu się więcej bawić w podkręcanie ramu.

Włączyłem gry (Apex, bf 5 , forza i jeszcze jakieś co miał na dysku) i się zdziwiłem, bo o ile na rtx2060 fps były stabilne , o tyle w połączeniu z amd Navi pływały cały czas . Chwila wystrzał ponad 100, żeby zaraz spaść do 60 . Odczułem dyskomfort .

Narzut sterownika gpu amd istnieje , i czym mocniejsza karta tej firmy, to wymaga mocniejszego procka , żeby ją dobrze wykarmić.

Wierzcie w co chcecie, możecie żyć w przekonaniu , że jest inaczej , ale tak wygląda rzeczywistość.

Przy 1440p na navi nie uwierzę , że fps będą tak stabilne jak miałem na rtx2060 + ryzenie 1600 , dopiero taki ryzen 3600 zapewni stabilny fps.

Po drugie , kto do karty za 2k, monitora za drugie tyle , pakuję procesor za 400zł :hmm: . Na monitor szkoda nie było tych 400zł więcej a na procesor już tak :hmm: ?

 

 

ślepy jesteś czy tak udajesz ?

mówie o AE po OC do AF po OC

 

 

Co z tego, ja swoim ramem nadrobiłem wydajność , patrząc na różnice procentowe po oc procka i ramu, wyjdzie praktycznie tak jakbym porównywał ryzena 1600 4.1-4.2ghz + ram 3200mhz cl14

 

 

Co tu dużo szukać, Patrz to

 

Ryzen 3600 4.3ghz + Ram 2x16gb 3200mhz 14.14.14.14.34.75.1t , Rx5700xt pod wodą

 

https://i.imgur.com/evc4t2B.jpg

 

Tu ryzen 3600 4.4ghz + ram 2x8gb 3733mhz 14.14.14.14.28.42.1t Rx5700xt Red devil na stock

 

https://images92.fotosik.pl/316/97fd3920aceb5b42.jpg

 

Tu dla egzotyki , ryzen 3600 4.3ghz + ram 2133 pewnie cl15 bo nie mam dokładnego info , Rx5700xt pod wodą

 

https://i.imgur.com/x6yLjdlh.jpg

 

Porównaj symulacje cpu tylko i renderowanie przez cpu, i zobacz ile daję ram :) Spójrz na wykres jak u mnie się frametime układa a jak u Marco . I to tylko 100mhz różnicy na rdzeniu , ale na ramie już więcej . Nie każdy kupuje ram za 500-800zł, więc chcąc nadrobić wydajność lepiej dołożyć do wydajniejszego procka. Dodatkowo obustronne ramy czyli 2x16 nadrabiają swoją konstrukcją około 100mhz względem 2x8 , mniej więcej o tyle są wydajniejsze

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalsmy o obu wersjach na tych samych taktach, ty natomiast teraz pokazujesz AF po OC na 4.2Ghz do AE na 3.9GHZ :lol2: A przeciez wyzej przytoczylem ci twoja wypowiedz o rownych taktach w obu modelach :E

 

Znowu cie nie wyszlo. Pozdrawiam :cool:

 

Szkoda strzepic jezyka juz z toba ;)

 

no widzisz szkoda bo GN przecież mógł go zalać ciekłym azotem żeby zrobić dla Ciebie takty po równo :lol2:

mógł też to samo zrobić z R3600

 

skończ sie kompromitować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie osiągi co wstawiłem wyżej, można osiągnąć nawet na fortisie 3 :P .

Nie robiłem u kolegi takich benchów, bo mnie przestał bardzo szybko interesować ten procek. Ale jakby nie patrzył sam osobiście sporej liczbie osób polecam/będę polecał ryzena 1600 ale do kart jak od amd to do max rx580 , a do nvidia okolice rtx2060 do fullhd , szczerze nie siedzę w 1440p ale myślę , że trochę pod te cpu można podnieść widełki kart graficznych, pewnie w okolice rtx2070s/ rx5600xt , żeby były sensownie karmione te karty. Chcąc nie chcąc narzut sterownika daje o sobie znać i jak miałbym w tym samym budżecie wybierać pomiędzy ryzenem 3600 + rx5700xt, a ryzenem 1600 + rtx2070s , to wybieram pierwszą opcję . Nawet pod 1440p .

Jak znajdę to wrzucę porównanie ryzena 1600 i 3600 w forzie, mam na zewnętrznym dysku ss, karta rtx2060 jeszcze :thumbup:

 

Ryzen 1600 3.9ghz ram 3600mhz cl14

 

9c9742593355a7c8.jpg

 

Ryzen 3600 stock + ram 3466mhz cl14

 

6fe4c00bcbed402f.jpg

 

Nie mam innych ss na tym samym sterowniku z lepiej podkręconym ramem i z podkręconym rdzeniem , więc nie pomogę. A wrzucanie zrzutów z innym sterownikiem to porównanie nie wiadomo czego .

I tu patrzcie na symulacje CPU, bo akurat w tej grze oba ryzeny mają spory zapas mocy . Liczby nie wzięły się z powietrza , w innej grze te liczby w miejscu procesorowym ukażą realną różnicę w fpsach .

 

W temacie navi ktoś chyba przy 1440p pisał, że karta się dziwnie zachowywała, a ma właśnie albo zen albo zen+ , niestety polecanie do rx5700xt ryzena 1600, a w dodatku do fullhd to jest masakra jakaś. Potem taka osoba zmieni kartę na rtx2060 i powie "Navi to jest kupa, zrzuca zegary nie da się na tym grać" . A navi zrzuca zegary tam, gdzie cpu sobie nie radzi, ma agresywny algorytm turbo , i tylko jest lekka czkawka od strony procesora i już zegar spada na 800-1000mhz .

Nie piszę tego po złości, nie zachwalam ryzena 3600 , ale bardziej piszę to dla świadomości .

Miałem ryzena 1600,2600,3600 i nawet jeszcze tydzień temu i5 9600kf , i zdążyłem już zauważyć , że ta i5 9600kf 4.6ghz, cache 45x ram 3700mhz cl14 była ciut wydajniejsza od ryzena 3600 wykręconego tak jak mam, głównie po rotr było to widać w minimalnym fpsie.

 

Warto zwrócić uwagę na wykres graficzny, widać jak jest moment na ryzenie 1600 , gdzie w danym momencie wydajność procka jest praktycznie na równo z wydajnością gpu , już przy mocniejszej karcie cpu by ograniczyło kartę

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby grał w kierki , to by nie kupował karty za 2k , do takiej karty trzeba się liczyć z większym wydatkiem na procesor . Tu jest rozmowa o dopłacie 400zł do lepszego procesora, a nie 2k :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie na co dopłacać do czegoś droższego.Przykładowo grasz w pici polo to po co ci droższy procek !!! Nie sztuka wywalić hajs, sztuka kupić coś z głową !!! Grasz w wota to po co ci np.9900k :lol2:

 

 

 

To jak, jest sens dopłaty do 3600, czy nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie autora: bezpiecznej jest wziąć R5 3600. Niezależnie czy mówimy o 1080p czy 1440p. Kiedyś sam fakt zakupu procesora za 400 złotych do karty za ponad 1500 zapaliłby w głowach forumowiczów czerwoną lampkę, a dziś prowadzi się o tym jałową dyskusję.

 

Stabilniejszy frametime, minimalizowanie wpływu narzutu i lepsza przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie autora: bezpiecznej jest wziąć R5 3600. Niezależnie czy mówimy o 1080p czy 1440p. Kiedyś sam fakt zakupu procesora za 400 złotych do karty za ponad 1500 zapaliłby w głowach forumowiczów czerwoną lampkę, a dziś prowadzi się o tym jałową dyskusję.

 

Stabilniejszy frametime, minimalizowanie wpływu narzutu i lepsza przyszłość

Kiedys nie bylo tylu forumowych specow a teraz kazdy sklada 10 wirtualnikow dziennie i testuje wiele konfiguracji na Youtube :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie autora: bezpiecznej jest wziąć R5 3600. Niezależnie czy mówimy o 1080p czy 1440p. Kiedyś sam fakt zakupu procesora za 400 złotych do karty za ponad 1500 zapaliłby w głowach forumowiczów czerwoną lampkę, a dziś prowadzi się o tym jałową dyskusję.

 

Stabilniejszy frametime, minimalizowanie wpływu narzutu i lepsza przyszłość

Bardzo dobre podsumowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie autora: bezpiecznej jest wziąć R5 3600. Niezależnie czy mówimy o 1080p czy 1440p. Kiedyś sam fakt zakupu procesora za 400 złotych do karty za ponad 1500 zapaliłby w głowach forumowiczów czerwoną lampkę, a dziś prowadzi się o tym jałową dyskusję.

 

Stabilniejszy frametime, minimalizowanie wpływu narzutu i lepsza przyszłość

 

Ja tam zawsze patrzyłem na wydajność procesora w stosunku do karty, a nie na cenę procesora do karty... Tu już mamy takiego jednego, co uważa, że procesor powinien kosztować tyle co karta:-)

Ryzen 3600 do 1600af to jest 15% różnicy wydajności, a cenowo 2:1. A w 1440p ta różnica się jeszcze zmniejsza (granie i testowanie w 1080p już dawno powinno pójść do lamusa)... Więc za stabilniejszy frametime (o ile stabilniejszy? 10%?), minimalizowanie wpływu narzutu (nie jest drastycznie niższy od ryzena 1600af) i lepszą przyszłość (cokolwiek to miałoby znaczyć, w kontekscie gdy oba są 6/12) dopłata dwukrotna nie ma sensu.

Edytowane przez tomn2o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up@ Tylko kolego zauważ, że osoba zakładająca temat chce łączyć kartę amd navi, w której narzut sterownika jest odczuwalny .

Jeśli by chciał łączyć rtx2060/rtx2070 pod 1440p z ryzenem 1600 , to jeszcze takie połączenie miałoby rację bytu , z amd navi tak kolorowo nie jest .

I tam gdzie w testach przy kartach nvidii będzie różnica 10-15% na korzyść ryzena 3600 , tam przy navi może być większa .

Nie tylko rdzenie się liczą , zen2 jest przebudowany względem zen/zen+ , Wystarczy włączyć prostą gierkę , w stylu cs go. Ustawiając taki sam zegar na obu procesorach, różnica w tej grze może sięgać 30-40% na korzyść młodszego brata.

Ludzie potrafią dopłacić tysiąc/dwa do lepszej o 10-15% wydajności , tu przy takim skoku wydajności to dopłata poniżej 400zł wychodzi.

Budując nowy zestaw za jakieś większe pieniądze, łącząc go z kartą za powiedzmy 2tys zł , dopłata 350zł w kontekście całego zestawu jest marginalna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up@ Tylko kolego zauważ, że osoba zakładająca temat chce łączyć kartę amd navi, w której narzut sterownika jest odczuwalny .

Jeśli by chciał łączyć rtx2060/rtx2070 pod 1440p z ryzenem 1600 , to jeszcze takie połączenie miałoby rację bytu , z amd navi tak kolorowo nie jest .

I tam gdzie w testach przy kartach nvidii będzie różnica 10-15% na korzyść ryzena 3600 , tam przy navi może być większa .

Nie tylko rdzenie się liczą , zen2 jest przebudowany względem zen/zen+ , Wystarczy włączyć prostą gierkę , w stylu cs go. Ustawiając taki sam zegar na obu procesorach, różnica w tej grze może sięgać 30-40% na korzyść młodszego brata.

Ludzie potrafią dopłacić tysiąc/dwa do lepszej o 10-15% wydajności , tu przy takim skoku wydajności to dopłata poniżej 400zł wychodzi.

Budując nowy zestaw za jakieś większe pieniądze, łącząc go z kartą za powiedzmy 2tys zł , dopłata 350zł w kontekście całego zestawu jest marginalna .

Ale do niego to nie dociera i najwicej maja do powieidzenia ci, ktorzy takiego polaczenia nie testowali, juz nawet kilka postow wczesniej kots pisal ze w grze procesorowej jaka jest bf3 roznica potrafi wyniesc 50% a jak kots nie wie co to stabilny framrate to nie ma bladego pojecia o czym pisze i jaka to jest roznica w komforcie gry. kolega sie przesiadal z 2600 na 3600 ryzena to przy rtx 2070 mial 20% lepszy min fps i 15% sredni fps wiec to jest przepasc w min fps ale to az tylko 15-20% :lol2: Jak ktos gra w 60fps to pewnie ze wystarczy ale do 144hz 1600Af sie nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kto kupuje kartę za 2tyś do 60fps w 1080p. Novi wyczerpał temat, pokazał jasno jak to wygląda z tym narzutem, posiadał sprzęt, więc wie o czym pisze i informuje ja kto będzie wyglądać. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up@ Tylko kolego zauważ, że osoba zakładająca temat chce łączyć kartę amd navi, w której narzut sterownika jest odczuwalny .

Jeśli by chciał łączyć rtx2060/rtx2070 pod 1440p z ryzenem 1600 , to jeszcze takie połączenie miałoby rację bytu , z amd navi tak kolorowo nie jest .

I tam gdzie w testach przy kartach nvidii będzie różnica 10-15% na korzyść ryzena 3600 , tam przy navi może być większa .

Nie tylko rdzenie się liczą , zen2 jest przebudowany względem zen/zen+ , Wystarczy włączyć prostą gierkę , w stylu cs go. Ustawiając taki sam zegar na obu procesorach, różnica w tej grze może sięgać 30-40% na korzyść młodszego brata.

Ludzie potrafią dopłacić tysiąc/dwa do lepszej o 10-15% wydajności , tu przy takim skoku wydajności to dopłata poniżej 400zł wychodzi.

Budując nowy zestaw za jakieś większe pieniądze, łącząc go z kartą za powiedzmy 2tys zł , dopłata 350zł w kontekście całego zestawu jest marginalna .

Niby nie jest to oszczędność, ale wolałbym osobiście dołożyć te 350-400zł do lepszej karty.

A ci co dopłacają tysiac/dwa do wydajności lepszej o 10-15%... No cóż, kto bogatemu zabroni. Dla mnie to strata pieniędzy.

Edytowane przez tomn2o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie strata kasy, ale nie oznacza to, że musisz wciskać swój pogląd innym ;) Do dużego Navi proc pokroju Ryzena 5 1600, nawet w wersji AF, jest po prostu za słaby. Gdyby jeszcze te sterowniki AMD wyglądały od strony CPU inaczej, to można by było pogadać, ale nie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie jest to oszczędność, ale wolałbym osobiście dołożyć te 350-400zł do lepszej karty.

A ci co dopłacają tysiac/dwa do wydajności lepszej o 10-15%... No cóż, kto bogatemu zabroni. Dla mnie to strata pieniędzy.

 

Wszystko ładnie, tylko na gorszym procesorze + np rtx2070s (dopłata tych 400zł do amd navi), nie w każdym miejscu przy ryzenie 1600 i rozdzielczości 1440p , będzie idealnie .

Już pewniejszym wyborem, jest dołożenie tych 400zł do mocniejszego procesora. W pewnym momencie pojawia się już ściana wydajności procesorów, i co by człowiek nie zrobił się ich nie przeskoczy .

Ryzen 3600 ma trochę większe pole manewru, ram powinien się wyżej podkręcić, na rdzeniu też ten zegar będzie wyższy. Zawsze to niesie dodatkowe korzyści. Pod ryzena 3600 nie trzeba kupować płyty na x570 i ramu za 700zł, wystarczy ta sama baza co pod ryzena 1600 .

Na miejscu autora wątku wybrałbym ryzena 3600 pod resztę zestawu i to z resztą nie jest tylko moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nikt nie zapytał się nawet autora postu, w jakie gry gra, z vsynciem czy bez, z jakim odświeżaniem, a już wiadomo, że w 144Hz nie da rady :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod 1440p i 144hz , bierze się i7 lub i9 z końcówką k , po drugie wątpię , że amd navi na średnich w większości gier zapewni okolice tych 144fps , a o ile się nie mylę, czym niższe detale, tym bardziej dociskany jest procesor, żeby zapewnić wyższy fps , więc koło się zamyka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...