Skocz do zawartości
damianeiro32

Podlaczenie PC kablem do routera

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie odnosnie podłączenia się do internetu przez router.

Mam router TP LINK WR740N do którego jest podłączony jeden kabel internetowy, wpiety w odrozniajacy sie kolorem od innych port. Do tej pory łączyłem sie z internetem na PC przez taki jakby pendrive ktory wyłapywał Wifi z routera i mialem internet na pc.

Czasami wepne kabel z routera bezposrednio do kompa, mam wtedy 100% szybkosci ale minusem tego rozwiazania jest brak wifi w domu :) (jedyny kabel)

 

Teraz pytanie jaki kabel kupic zeby ten jedyny ktory wychdodzi ze sciany był wpięty w router (dzieki temu bedzie wifi w domu) a zebym sie jakims kablem polaczyl z routera do pc.

 

karta sieciowa w menedzer urzadzen: Realtek PCIe Gbe Family Controller '

jest kilka wiec wypisze od razu Wan Miniport :Ikev2 Ip Ipvs L2TP NetworkMonitor PPPOE PPTP SSTP

 

Czy kabel za 20zł LAN RJ45 - RJ45 ARKAS 2 m bedzie ok? czym sie rozni od tanszegoza 20zł LAN RJ45 - RJ45 NATEC 2 m ? (ARKAS vs NATEC)

 

Chce kupic kabel bo z tym adapterem wifi predkosc mam max 50mb/s i sa lagi w roznych grach a po kablu stabilne 100mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakikolwiek będziesz mógł wybrać. Dwa metry za 20zł to trochę drogo, bo za tę kwotę to ja kupuje 15-20 metrów, ale będzie działał. Wystarczy kabel kategorii 5e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączyłem laptopa przewodem 15 metr9w za 14 zł i ping spadł mi z 130 do stabilnych 54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...