Skocz do zawartości
lukibossss

Szukam okazji, czyli słuchawki używki do 150zl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Znowu potrzebuje pomocy, teraz potrzebowałbym słuchawek z przeznaczeniem niby głównie pod gry, ale nie jestem jakimś zawodowcem, więc wolałbym coś bardziej uniwersalnego. Także np. mogą mieć mikrofon, ale nie muszą. Zależy mi jedynie żeby były po zwykłym kablu a nie USB.

Koniecznie konstrukcja zamknięta. Najlepiej żeby były duże, będą używane tylko i wyłącznie w domu.

Wolę kupić używki z wyższej półki, niż nówki z niższej.

 

Na szybko przeglądając olx znalazłem np.

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-sennheiser-gsp-300-CID99-IDrGys5.html

 

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-sennheiser-hd-461-CID99-IDCyoFi.html

 

Karta dźwiękowa soundblasterx ae-5, także jest czym je napędzić jakby co

 

Kiedyś kiedyś pamiętam, jarano się CAL'ami (creative aurvana live), nadal jest to sensowny zakup? Za parę dych można je znaleźć.

Edytowane przez lukibossss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAL jak najbardziej. O ile nie są zarżnięte. ;)

 

Co do linków - gsp330 możesz sobie odpuścić. Są takie sobie.

Z kolei hd-461, mimo, że Sennheisera nie lubię zbytnio - można spróbować. Mi średnio przypasowały, ale... są niezłe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam savio vertigo które właśnie kupilem, cena niska a za wydana złotówkę jak najwięcej jakości. Własna karta dźwiękowa a mikrofon oraz jakoś dźwięku w słuchawkach miodzio. Do kupienia w media expert z 2 letnia gwarancją.

Poniżej recenzja sluchawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam savio vertigo które właśnie kupilem, cena niska a za wydana złotówkę jak najwięcej jakości. Własna karta dźwiękowa a mikrofon oraz jakoś dźwięku w słuchawkach miodzio. Do kupienia w media expert z 2 letnia gwarancją.

Poniżej recenzja sluchawek

 

A przeczytałeś przynajmniej co napisał założyciel tematu?

Co do tych Savio to jakoś nie jestem przekonany - większość "gamingowych" słuchawek jest bardzo mocno średnia jeśli chodzi o dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cal!2 za 150 już z wysyłka, jak nówki i jestem bardzo zadowolony. Może sa to bardziej słuchawki pod muzykę niż grę, ale uj tam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie, albo niewiele wyżej 170/180 zł czekałbym na promocje na HyperX Cloud. Do gier mistrzostwo, a i przy muzie sprawdzą się. Na x-kom teraz mają te przecenione na 179 zł: https://www.x-kom.pl/p/292379-sluchawki-przewodowe-hyperx-cloud-core.html

ale ogólnie to kwestia czasu, poczekania chwilę, bo zarówno x-kom, morele, rtv agd miało któreś modele HyperX w ostatnim czasie z taką ceną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...