Skocz do zawartości
mati17

[K] monitor 21:9 3440x1440

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię monitor o proporcjach 21:9 o natywnej rozdzielczości 3440x1440, odświeżanie minimum 75hz w górę. Calarz 34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung C34F791, 34" (LC34F791WQUXEN)

Pozostało coś ok 11mcy gwarancji z 2lat. Full Box i papiery zakupu itp. Monitor po dodatkowej kalibracji kolorymetrem u grafika. Oczywiście udaną sztuka z równomiernym podświetleniem. Nie mam presji na sprzedaż... ale może byłbyś zainteresowany.

Cena 2399zł z przesyłką.

Edytowane przez BluFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung C34F791, 34" (LC34F791WQUXEN)

Pozostało coś ok 11mcy gwarancji z 2lat. Full Box i papiery zakupu itp. Monitor po dodatkowej kalibracji kolorymetrem u grafika. Oczywiście udaną sztuka z równomiernym podświetleniem. Nie mam presji na sprzedaż... ale może byłbyś zainteresowany.

Cena 2399zł z przesyłką.

 

Takiego mogę już kupić w kwocie 1700zł, więc niestety Twoją ofertą nie jestem zainteresowany, chyba że zrobisz jakąś rozsądną cenę. Tak, one wszystkie mają idealnie równomierne podświetlenie :E

 

Nadal aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za ile Ty chłopie chciałbyś kupić ten model skoro za 1700 kręcisz nosem? pewnie za tysiaka co? :E

 

 

Typowy janek - jakby sprzedawał to by zawołał więcej jak @BluFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego mogę już kupić w kwocie 1700zł, więc niestety Twoją ofertą nie jestem zainteresowany, chyba że zrobisz jakąś rozsądną cenę. Tak, one wszystkie mają idealnie równomierne podświetlenie :E

 

Nadal aktualne.

 

Nie zrozum mnie źle, nie będę drwił z Ciebie bo sam to już zrobiłeś.

Ale nie doczytałeś jednej rzeczy, monitor jest po dodatkowej, płatnej kalibracji choć wykonał mi ją bezpłatnie kolega, grafik i pasjonat - mój wybrany z kilkunastu modeli tego samego producenta. Monitor kupiony w Austrii, jest to model z poprawionej rewizji, nie jest on z PL a tym bardziej za 1700zł.

A tam za granicą to już wyjściowo jest lepszy sprzęt w sklepach a nie szrot lub wybrakowany towar który opylają z mediaexpert czy innych w promocji, a bo był zalany kontener, albo upadł pprzy przeładunku i wsio do PL bo normy innych państw nie dopuszcza go do obiegu jeśli jest skaza, lub ukryta wada.

Mojego w cenie 1700zł nie kupisz (podaj link), nie kupisz tym bardziej po kalibracji i nie każdy ma równomierne podświetlenie w obrębie tego samego modelu - bo to loteria.

 

Ale Ty wiesz wszystko najlepiej i najlepiej by było za darmo. Jest tak jak napisał dawidoxx...

Na gorszego klienta nie można było trafić :E

Edytowane przez BluFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za ile Ty chłopie chciałbyś kupić ten model skoro za 1700 kręcisz nosem? pewnie za tysiaka co? :E Typowy janek - jakby sprzedawał to by zawołał więcej jak @BluFox

 

Z wielką chęcią bym go przygarnął, lecz niestety dzieli mnie odległość 550km, nie mam czasy aby tam jechać. Napisałem rozsądną cenę, taki nowy mogę już kupić za 2300zł, więc to co mogę kupić używany za 1700zł a nowy za 2300zł ma się nijak do oferty używanego monitora ponad rok czasu w kwocie 2399zł.

 

 

Nie zrozum mnie źle, nie będę drwił z Ciebie bo sam to już zrobiłeś. Ale nie doczytałeś jednej rzeczy, monitor jest po dodatkowej, płatnej kalibracji choć wykonał mi ją bezpłatnie kolega, grafik i pasjonat - mój wybrany z kilkunastu modeli tego samego producenta. Monitor kupiony w Austrii, jest to model z poprawionej rewizji, nie jest on z PL a tym bardziej za 1700zł. A tam za granicą to już wyjściowo jest lepszy sprzęt w sklepach a nie szrot lub wybrakowany towar który opylają z mediaexpert czy innych w promocji, a bo był zalany kontener, albo upadł pprzy przeładunku i wsio do PL bo normy innych państw nie dopuszcza go do obiegu jeśli jest skaza, lub ukryta wada.Mojego w cenie 1700zł nie kupisz (podaj link), nie kupisz tym bardziej po kalibracji i nie każdy ma równomierne podświetlenie w obrębie tego samego modelu - bo to loteria. Ale Ty wiesz wszystko najlepiej i najlepiej by było za darmo. Jest tak jak napisał dawidoxx...Na gorszego klienta nie można było trafić :E

 

Nikt z nikogo nie drwi, ja z Ciebie nie zadrwiłem, ani sam z siebie, drwisz teraz Ty ze mnie. Oczywiście że doczytałem, wystaw go w tej cenie i dopisz że po kalibracji, gwarantuje że przez najbliższe pół roku w tej cenie nie będziesz miał sprzedaży.

 

BTW. Zejdźcie na ziemię, jeszcze dwa lata/rok temu faktycznie monitory o proporcjach 21:9 były drogie i dla wybranych, teraz sporo potaniały, przykładowe modele z 3440x1440@100hz:

1. AOC CU34G2 - 1995zł.

2. LC-Power M34-UWQHD-100-C - 1762zł.

3. Philips 349X7FJEW/00 - 1988zł.

4. Philips B-line 345B1C - 1851zł.

5. AOC CU34G2X - 2479zł, z tym że tutaj czas reakcji 1ms i matryca o odświeżaniu 144hz.

 

Wybaczcie Panowie, ale delikatnie zrównałem Was z ziemią i przy okazji zrobiłem sobie przegląd monitorów :D

 

edit. Nie doczytałem, link masz wyżej :)

Edytowane przez mati17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak dać link monitora za 1900zł (a miałeś kupić przecież za 1700zł?), bez gwarancji bo pisze że ma już 2 lata czyli po gwarancji = kot w worku i jeszcze mieć pretensje że ktoś daje realną i uczciwą cenę za monitor na który pozostało prawie 12-mc gwarancji sklepowej/producenta, oryginalny karto, styropian papiery, pełne wyposażenie, który jest selekcjonowany, po dodatkowej kalibracji i ściągnięty z lepszego sklepu...Mistrz zakupu i riposty.

Podajesz listę monitorów których ten model zjada na śniadanie - Quantum dot, szersza paleta kolorów...

 

 

Przykładowo masz z samych danych:

Samsung C34F791- przestrzeń barw 125% (sRGB), 92% (Adobe RGB),

Najdroższy z Twojego zestawienia AOC CU34G2X - 119% (sRGB), 88% (Adobe RGB)A dochodzą jeszcze inne modyfikacje Samsunga i polepszacze.https://www.displays...rison/d0a2fae79

 

Oczywiście oferta dla Ciebie nie jest już aktualna nie dlatego że nie chcesz, tylko dlatego że takich szaraczków z pustymi kieszeniami i kiepską wiedzą nigdy się nie zadowoli. Szkoda nerwów i zachodu.Pozdrawiam.

Edytowane przez BluFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma to jak dać monitor za 1900zł (a miałeś kupić przecież za 1700zł?), bez gwarancji bo pisze że ma już 2 lata czyli po gwarancji = kot w worku i jeszcze mieć pretensje że ktoś daje realną i uczciwą cenę za monitor na który postało prawie 10-cm gwarancji sklepowej/producenta, karto, papiery, pełne wyposażenie, który jest selekcjonowany, po dodatkowej kalibracji i ściągnięty z lepszego sklepu...Mistrz zakupu i riposty.

 

Podajesz listę monitorów których ten model zjada na śniadanie - Quantum dot, szersza paleta kolorów...

Przykładowo masz z samych danych:

Samsung C34F791- przestrzeń barw 125% (sRGB), 92% (Adobe RGB),

Najdroższy z Twojego zestawienia AOC CU34G2X - 119% (sRGB), 88% (Adobe RGB),A dochodzą jeszcze inne modyfikacje Samsunga.

 

https://www.displays...rison/d0a2fae79

Oczywiście oferta dla Ciebie nie jest już aktualna nie dlatego że nie chcesz, tylko dlatego że takich szaraczków z pustymi kieszeniami i kiepską wiedzą nigdy się nie zadowoli. Szkoda nerwów i zachodu.Pozdrawiam.

 

1900zł do negocjacji, 1700zł do zabrania przy odbiorze osobistym. Z lepszego sklepu, rozwaliłeś system :E:E:E

 

Dobra, wybacz mi, nie znam się, nie miałem nigdy monitora o takich proporcjach :E

 

Aż jestem ciekawy jak ten Twój selekt wygląda, wrzuć zdjęcia ze zgaszonym światłem na czarnym tle, pochwal się innym, nie tylko mi :D

Edytowane przez mati17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1900zł do negocjacji, 1700zł do zabrania przy odbiorze osobistym. Z lepszego sklepu, rozwaliłeś system :E:E:E

 

Dobra, wybacz mi, nie znam się, nie miałem nigdy monitora o takich proporcjach :E

 

Również pozdrawiam :D

 

No tak, nie czytałeś ze zrozumieniem wyjaśnień czym są sklepy na zachodzie a czym u nas...gdzie możesz sobie podejść ze sprzętem pomiarowym i wybrać z kilku sztuk jednego modelu.Dlatego np; zapraszam do kupna w morelowym nowych "używek" :-D

EDIT:

 

Aż jestem ciekawy jak ten Twój selekt wygląda, wrzuć zdjęcia ze zgaszonym światłem na czarnym tle, pochwal się innym, nie tylko mi :D

Nie dla psa... :D

+18

Edytowane przez BluFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie czytałeś ze zrozumieniem wyjaśnień czym są sklepy na zachodzie a czym u nas...gdzie możesz sobie podejść ze sprzętem pomiarowym i wybrać z kilku sztuk jednego modelu.Dlatego np; zapraszam do kupna w morelowym nowych "używek" :-D

EDIT:

Nie dla psa... :D

 

 

Hahaha, dziękuję za poprawienie humoru na koniec dnia, wybacz, ale nie zniżę się do Twojego poziomu.

 

BTW. Moderatorzy uśpieni, jak nigdy, aż dziwne xD

Edytowane przez mati17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań gejować.Niektórzy chcą sprzęt porządny i skalibrowany,a niektórym wystarczy że go mają i aby był-może Ty do nich należysz,ale tego to nie wiem.Jak Ci cena od Blufoxa (swoją drogą zacny sprzedający na tym forum) nie pasiła,to trzeba było podziękować a nie poematy wypisywać-nie każdy jest kumaty że sprzęt można ulepszyć.Daj pan pokój-daj cały apartament :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań gejować.Niektórzy chcą sprzęt porządny i skalibrowany,a niektórym wystarczy że go mają i aby był-może Ty do nich należysz,ale tego to nie wiem.Jak Ci cena od Blufoxa (swoją drogą zacny sprzedający na tym forum) nie pasiła,to trzeba było podziękować a nie poematy wypisywać-nie każdy jest kumaty że sprzęt można ulepszyć.Daj pan pokój-daj cały apartament :D

 

"Takiego mogę już kupić w kwocie 1700zł, więc niestety Twoją ofertą nie jestem zainteresowany", czy to uważasz za niegrzeczne podziękowanie? Poemat i gówno burza zaczęła się od kolejnych postów, napisanych nie przeze mnie, po za tym to dział giełda, Ty jak i koleżkowie wyżej jak i ja nie powinnyśmy w nim pisać. W kolejnym temacie trzeba dodać adnotacje: oferty proszę przesyłać drogą prywatną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...