Skocz do zawartości
Adasiu

Telewizor 50+ cali jak najtaniej tylko do TV

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję telewizora dla rodziców, oni i tak już nic nie widzą także jakość obrazu może być względnie obojętna, tym bardziej że u nich jedyne co się ogląda to telewizję także próżno tu szukać czegoś ponad fullhd raczej - choć nie wiem bo sam nie mam TV więc może się coś zmieniło, jeśli tak to mnie poprawcie ;)

 

Także głównie chodzi o wielkość, żeby literki były duże no i ogólnie wszystko było jak największe no i żeby nie wysiadł po miesiącu.

 

Patrzyłem ostatnio na coś takiego jak Skymaster 50 cali 4K za 999zł.

Jak dla mnie to jest już bardzo niska cena ale może dam radę znaleźć coś jeszcze tańszego? :D

Smartv też nie jest konieczne.

Teraz mają 32 cale chyba nawet nie fullhd, 1300x na ileś tam, tv mają w salonie gdzie siedzą od niego dość daleko także... nic tam nie widzą ;)

Edytowane przez Adasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D post mistrz, obczajaj peppera, często są ciekawe promki. Tej marki totalnie nie kojarzę, z przystępnych cenowo rzeczy to TCL coś sobie popatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skymaster 32 cale stoi u rodziców dziewczyny, ponoć chodzi non stop od 2 lat także chyba nie jest źle, oczywiście jakość obrazu nie jest mistrz ale jak twierdzą do zwykłej tv wystarcza w zupełności. Skymaster to turecka firma, robią też niektóre panasonici i chyba tohiby czy coś tam...

 

TCL to od 1300zł+ w górę, chyba że tak jak mówisz będę polował na promocję, może to jest jakieś rozwiązanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był zainteresowany to mam thomsona (TCL) zalega mi bo kupiłem Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na priv zapytam, ale raczej wolałbym coś nowego z gwarancją bo jak się to popsuje to się zapłaczą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ponad budżet, ale w sumie możesz szukać używanego (jeszcze na gwarancji) - TCL 50DP600. Marka ma dobre TV, u nas coraz bardziej rozpoznawalna i jakościowo też ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...