Skocz do zawartości
itis

beyerdynamic dt 770 pro

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy słuchawki beyerdynamic dt 770 pro wersja 80 ohm będą się nadawać pod smartfona .itp bo niektórzy piszą że z taką impedancją to niemożliwe

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-beyerdynamic-dt-770-pro-80-ohm-nauszne-czarne?gclid=CjwKCAiA4Y7yBRB8EiwADV1haZD-7sQ2rHuqUEQRbvIxtm2HPGnNYIHVZ9U2MXmP3m6y3VMgup8GnxoCSz4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać i będzie grać. Ale czy się nadają do słuchania ze smartfona to jest osobna kwestia.

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku DT 770 PRO masz taką grafikę: grafika.

 

Jeżeli na smartfona, to raczej kupowałbym wersję 32 omową. Na moje ucho osiemdziesiątkom na telefonie brakowało basu, ale nie wsłuchiwałem się jakoś uważnie, w każdym razie głośności im nie zabraknie, ale na pewno nie zagrają na 100% swoich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał lub ma ktoś z was DT 770 250ohm?

 

Miałem 770 Pro 250ohm przez 7 miesięcy i padła lewa słuchawka, wymieniłem na gwarancji i nowe grały jak jakieś pierdziawki za 20zł oddałem zwrócili mi pieniądze i podziękowałem tej firmie.

 

Co do tych słuchawek w wersji 250ohm to z telefonu będą grały bardzo cicho ale w kompie czy z karty dźwiękowej już dobrze grały ale nie wiem czy je polecić ? Dopóki grały były świetne, lubię słuchać głośno muzyki i na dłuższą metę nie dały rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DT990 250ohm z LG G4c czyli raczej leciwego pod względem głośności dawały radę, impedencja to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DT 770 250Ohm musza być dobrze wysterowane, potrzebują dobrego wzmacniacza słuchawkowego, inaczej zagrają gorzej niż 80ohm. Porównywał ktoś 80 vs 250 ? i 250 lepszy wzmacniacz vs 250 gorszy wzmacniacz, telefonów nie biorę pod uwagę.

 

 

@outsiderdj

"Wymieniłem na gwarancji i nowe grały jak jakieś pierdziawki za 20zł oddałem zwrócili mi pieniądze i podziękowałem tej firmie. "

 

Jak mogły grać gorzej niż wcześniej i w jaki sposób oddałeś używane słuchawki, chyba sprzedałeś ?

Edytowane przez ciastolina35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak mogły grać gorzej niż wcześniej ?

 

Po wymianie na nowe gdy zrobiłem głośniej to dźwięk jakby charczał i prawa słuchawka pierdziała jakby membrana wypadała z magnesu coś jak wyryrane głośniki z przed lat.

 

 

W jaki sposób oddałeś używane słuchawki, chyba sprzedałeś ?

 

Nie. Zadzwoniłem z problemem do amazona i w ten sam dzień wysłali mi nowe i w ciągu kilku dni musiałem odesłać stare, nowe testowałem kilka dni i zadzwoniłem ponownie. Powiedzieli mi że nie mogą mi wysłać kolejnej pary, więc zaproponowali zwrot pieniędzy przy odesłaniu tej drugiej pary oczywiście na koszt amazona.

 

Chciałęm zamówić Beyerdynamic DT 1770 pro ale recki w necie mieszane i niby też potrafią się popsuć, w sklepie przesłuchałem kilka par min. Shure SENNHEISER AKG audio technica i nic nie zagrało tak dobrze jak Beyery ale ostatecznie dziś wziąłem Pioneer HDJ-X10 na próbę, przyjdą bodajże we wtorek jak się nie sprawdzą to oddam i będę szukał dalej.

 

Wziąłem Pioneery na sprawdzenie dlatego iż kiedyś przez lata do komputera używałem moich starych dj-skich słuchawek firmy Technics i potrafiły tak yebnąć dynamiką że żadne ówczesne w normalnej cenie tego nie potrafią i działały 6 lat bez awarii aż je komuś oddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam dt990pro z 250ohm i da rade sie sluchac z 1+5t, basu nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...