Skocz do zawartości
zgreg

tel. dla nastolatki

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie może Motorola,LG ze względu na walory muzyczne, do teraz ma Xiaomi 4x ale pobiła go (dlatego wyższe przekętne niż 5"- nie), budget ok. 700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4x ma wymiary - 139.24 x 69.96 x 8.65 mm

nie ma telefonow w takiej wielkosci obecnie

 

szerokoscia podobna moga sie pochwalic na dzien dzisiejszy

mi a3 - 153.48 x 71.85 x 8.48 mm

a40 - 144.40 x 69.20 x 7.90 mm

mi 9 se - 147.50 x 70.50 x 7.45 mm

 

ale kazdy ale to kazdy kto ma a40 odradza ten telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi 9 se - 147.50 x 70.50 x 7.45 mm

 

Z pewnością znajdzie nowy Mi 9 SE za 700zł :)

 

Ano znajdzie. Po dołożeniu do tych 700zł co najmniej kolejnych 700zł :lol2:

 

Do takiej kwoty i z taką przekątną (max 5 cali) nie ma szans znaleźć coś zauważalnie lepszego od tego xiaomi redmi 4x. Wszystko co da się obecnie kupić za taką kwotę jako "nowe" i mające 5 cali to praktycznie identyczna wydajność co redmi 4x.

Edytowane przez AmbaFatima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A3 wydaje się spoko w tym budżecie, tylko nie wiem jak z dźwiękiem w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością znajdzie nowy Mi 9 SE za 700zł :)

 

Ano znajdzie. Po dołożeniu do tych 700zł co najmniej kolejnych 700zł :lol2:

 

Do takiej kwoty i z taką przekątną (max 5 cali) nie ma szans znaleźć coś zauważalnie lepszego od tego xiaomi redmi 4x. Wszystko co da się obecnie kupić za taką kwotę jako "nowe" i mające 5 cali to praktycznie identyczna wydajność co redmi 4x.

podalem przyklady z dzisiejszego rynku, nikt nie kaze kupowac takigo mi9se poza tym wyolbrzymiasz z cena ale tak to jest jak ktos chce byc smieszny a jest po prostu zalosny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podalem przyklady z dzisiejszego rynku, nikt nie kaze kupowac takigo mi9se poza tym wyolbrzymiasz z cena ale tak to jest jak ktos chce byc smieszny a jest po prostu zalosny

 

Co ty tam majaczysz? xD Gość pyta o telefon maksymalnie do 5 cali za cenę 700zł, a ty mu podajesz 6 calowce wzwyż z czego praktycznie każdy przekracza 700zł (w tym jeden model przekracza tę cenę dwukrotnie):

 

https://allegro.pl/kategoria/smartfony-i-telefony-komorkowe-165?string=mi%209%20se&bmatch=baseline-cl-eyesa2-dict43-ele-1-5-0205&stan=nowe

https://www.ceneo.pl/80716535

https://www.x-kom.pl/p/491076-smartfon-telefon-xiaomi-mi-9-se-6-64gb-piano-black.html

https://www.morele.net/smartfon-xiaomi-mi9-se-6-64gb-blue-6009341/

 

Rozumiem, że chciałeś być "śmieszny"? A może sam dopłacisz mu te brakujące złotówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczepiles sie do tego mi 9se jak gowno do psiego ogona, podalem rowniez mi a3, stare 5 cali to jak dzisiejsze 6 cali

 

ogolnie wyboru w tej wielkosci telefonow nie ma i trzeba zaoferowac cos co zastapi 4x, a z tego co widze Ty podales cale ZERO propozycji, poza zakupieniem ponownie starocia albo nowszego starocia, Twoja przydatnosc w tym temacie jest rowna zero ale glosek rozsadu zawsze sie przyda, tylko nie w twoim wykonaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyczepiles sie do tego mi 9se jak gowno do psiego ogona, podalem rowniez mi a3, stare 5 cali to jak dzisiejsze 6 cali

 

ogolnie wyboru w tej wielkosci telefonow nie ma i trzeba zaoferowac cos co zastapi 4x, a z tego co widze Ty podales cale ZERO propozycji, poza zakupieniem ponownie starocia albo nowszego starocia, Twoja przydatnosc w tym temacie jest rowna zero ale glosek rozsadu zawsze sie przyda, tylko nie w twoim wykonaniu

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak ktoś pyta o telefon, gdzie podkreśla, że nie chce ekaranu większego niż 5 cali i ceny wyższej niż 700zł to takie propozycje mu się podaje. A nie bezsensownie wciska coś, czego i tak nie kupi (np. Mi 9 SE za 1300-1600zł). Zresztą nawet ten A40 i Mi A3 nie kosztują wcale 700zł. Na drugi raz zanim palniesz głupotę, to podawaj od razu linka do stron, gdzie faktycznie da się coś takiego kupić za takie pieniądze, a nie jakieś propozycje z dupy w stylu "szukasz 5 calowca za 7 stówek? To kup 6,3 calowca za 1500zł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spokojnie ;) po researchu widzę, że trudno znaleźć coś sensownego małego (5"), może w takim razie jakiś tel. do ok. 5.6", fajnie jakby był AMOLED (mniej prądożerny) ale może być i IPS.To może budżet ok. 1k

Wstępnie:

1/ LG G5 32 GB - ok.630zł

2/ LG Q6 M700n - ok. 900zł

3/ Motorola Moto Z Play - ok. 800zł

4/ Motorola Moto X4 32 GB - ok. 750zł

5/ Samsung Galaxy A6 2018 - ok. 700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, skąd masz te ceny? Q6 jest wart jakieś 300zł. To staroć, tak samo moto Z. Brałbym G5 albo X4, ale one już chyba są EOL.

Jeszcze masz Honor 8, 9 w rozmiarach X4. To duże ramki z małymi lcd.

Z takich małych telefonów to masz jeszcze nokie 6.1

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up i jeszcze huawei p10 prawdziwe 5 cali, za około 500 można używanego spokojnie kupić. Co prawda ma już swoje lata ale gdyby znaleźć takiego z rok, 1,5 roku używanego z trzyletnią gwarancją spokojnie można brać bo na andku 9.0 śmiga fajnie.

Albo Huawei p20 też kompaktowy jak na dzisiejsze czasy.

Edytowane przez AnshuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oleole lub rtv euro bywają na promocji moto z3 za 800 zł.z trzema dodatkowymi modułami gratis.W sumie to dla rodziny kupiłem 7 szt. jak ktoś nie potrzebował modów to na olx sprzedałem za ok. 300 zł.Power pack za 230 zł to sprzedałem w pięć minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, skąd masz te ceny? Q6 jest wart jakieś 300zł. To staroć, tak samo moto Z. Brałbym G5 albo X4, ale one już chyba są EOL.

Jeszcze masz Honor 8, 9 w rozmiarach X4. To duże ramki z małymi lcd.

Z takich małych telefonów to masz jeszcze nokie 6.1

 

Ceny brałem (widać z januszowych) aukcji na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak ktoś pyta o telefon, gdzie podkreśla, że nie chce ekaranu większego niż 5 cali i ceny wyższej niż 700zł to takie propozycje mu się podaje. A nie bezsensownie wciska coś, czego i tak nie kupi (np. Mi 9 SE za 1300-1600zł). Zresztą nawet ten A40 i Mi A3 nie kosztują wcale 700zł. Na drugi raz zanim palniesz głupotę, to podawaj od razu linka do stron, gdzie faktycznie da się coś takiego kupić za takie pieniądze, a nie jakieś propozycje z dupy w stylu "szukasz 5 calowca za 7 stówek? To kup 6,3 calowca za 1500zł".

skoro twoja przydatnosc spadla ponizej zera, pokaz jakas propozycje sensowna, niedawno mozna bylo jeszcze kupic mi a3 za 699zl w kolorze niebieskim z xkomu, ceny wzrosly, nie poradze ale to chyba najblizszy idealu telefon i nowy i tego bede sie trzymal, niestety trzeba dorzucic, albo zmienic filtr wyszukiwan do wiekszych telefonow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem telefon, zastanawia mnie jedna rzecz, czy lepiej żeby wysłali dopiero w poniedziałek (żeby się nie szwendał po Inpost) czy to nie ma większego znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...