Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem sobie kupić laptopa tylko problem w tym ze nie wiem jakiego, może ktoś mi pomoże w wyborze ?

 

Mianowicie chodzi mi o laptop głownie do przeglądania internetu czy dużej ilości oglądania filmów, chciałbym żeby był 17 calowy ew. 15 jak nie znajdzie się nic w tej cenie, nie za bardzo lubię matryce matowe, chciałbym żeby laptop chodził płynnie bez żadnych lagów, kwota jaką bym chciał przeznaczyć to 2-2,7tys. laptop oczywiście bez systemu (fajnie by było gdyby dało się odpalić na nim lola :D) ktoś coś ? z góry dzięki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz zastosowanie i cenę w tytule tematu np.: Laptop do gier [2700zł].

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP Pavilion Gaming R5-3550H/8GB/512 GTX1050 - 2599zł

Z 15-stek polecam Ci w tym budżecie Paviliona. Jest zwarty i smukły, oraz ma dobrą matrycę.

 

Lenovo IdeaPad L340-17 i5-9300H/8GB/256 GTX1650 - 2899zł

17-stka będzie jednak nieco droższa. Z tańszych gamingowych modeli dobrym wyborem będzie L340 z matrycą IPS i systemem chłodzenia Quiet-Quick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus jest też w wersji z GTX-em 1650, chociaż do lol-a karta pokroju rx560, czy 1050 wystarczy. W wymagajacych grach wydajniejszy będzie laptop L340 z kartą graficzną 1650 z mojej propozycji. Asus ma oznaczone kolorem klawisze wsad z ładnym podświetleniem. L340 to model o wyglądzie bardziej nadającym się do miejsca pracy. Wyśmienitym laptopem Lenovo jest droższy model Legion 540 15" i 17" cali.

Edytowane przez pabloesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmieścić się w zakładanym budżecie i nadal mieć 17 cali to proponuję:

ASUS VivoBook 17 D712DA R5-3500U/8GB/512/Win10 - 2699 zł

 

4 rdzeniowy procesor i Vega 8 wystarczą do grania w Lola. Oczywiście podane wyżej propozycję będą o wiele wydajniejsze ale albo nie mają 17 cali albo przekraczają budżet no ale niestety 17 cali to nisza.

 

Dlatego sugeruję wybrać któryś z 15,6 podanych wyżej a jeśli chcesz coś nie-gamingowego to do podanych zastosowań świetnie sprawdzi się:

Acer Aspire 5 i5-10210U/8GB/512 MX250 Czarny - 2699 zł

Laptop wykonany z aluminium, z podświetlana klawiaturą, matrycą IPS ( nie wiem dlaczego nie lubisz matowych - od błyszczących rożnią się tylko tym że nie odbijają światła więc są zdecydowanie lepsze, może miałeś po prostu do czynienia z tandetnymi TNkami a nie IPSem).

MX250 w zupełności wystarczy do LOLa i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To która propozycja będzie najlepsza z 17 calowych a która z 15 ? Polecacie więc 17 czy 15 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To która propozycja będzie najlepsza z 17 calowych a która z 15 ? Polecacie więc 17 czy 15 ?

 

Nie ma najlepszych propozycji, wszystko zależy czego oczekujesz od laptopa - zostały ci podane różne możliwości - sprzęty bardziej nastawione na wydajność i bardziej na jakość czy mobilność. 15,6 cala jest o tyle lepszym wyborem ze masz po prostu w czym wybierać bo 17tki to nisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To który z 15 będzie fajny ? 17 sobie odpuszcze

Edytowane przez fx-one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...