Skocz do zawartości
dawidoxx

Marvel's Avengers

Rekomendowane odpowiedzi

A masz klucz z preorder? Open beta rusza za kilka dni dopiero 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się nie da bo Square Enix wymyślił sobie, że potrzeba dodatkowego konta którego nijak nie da się teraz powiązać ponieważ ich serwery leżą, niech sobie to w dupę wsadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie przyjmuje adresu email, teraz nie da się wylogować, zalogować, itp. Mnie zalogowało tylko poprzez Facebooka.

Udało mi się w końcu połaczyć z kontem PSN.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się to udało? Dostałeś maila?

U mnie wreszcie też już przyszły maile.

Edytowane przez raziel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, raziel88 napisał:

Jak Ci się to udało? Dostałeś maila?

U mnie wreszcie też już przyszły maile.

Przez stronę się udało połaczyć konta.

Gra się o wiele lepiej, niż się to oglada, niestety, ciagle mam brak połczenia z internetem, co stopuje grę a w drugiej misji fabularnej gra się zawiesiła ;) Jutro pogram dalej, bo zaraz do pracy ale jest ok i HDR na PS4 robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocisnąłem trochę w betę, radosna rozwałka na całego, na dłuższą metę zapewne nużąca. Jak ktoś ma słabość do gier o tej konstrukcji (coś ala Destiny) + lubi Avengersów, z pewnością się tutaj odnajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie po dłuższym ograniu bety, niektóre misje "poboczne" trwają chyba dwie minuty, wjazd z ekipą, rozdzielenie razów po gębach oponentów i koniec. Nie wiem też jaki sens ma zbieranie tych wszystkich itemków skoro i tak nie widzimy ich na postaci. Stanowczo nie za dzisiejszą cenę wyjściową na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu taka minirecka nie moja, angielski na poziome ameby

 

 


+ Gameplay
+ Story mode have potential

- Always online bullshit, even for story mode.
- Denuvo malware (PC)
- Side missions
- Terrible grind system.

Best example of this:

 Spoiler
Imagine in WoW, you're doing 5man raid with friends and only you, the Party Leader takes all XP and loot, your friends got nothing just thumb up.
That's how this crap works here, you finish mission as Hulk you only get loot and XP for him, want loot and XP for Iron Man?
Well play again THE SAME mission this time as Iron Man.
That's my experience from plating with AI, because matchmaking and servers are crap.



- Smells like typical mobile grind fest and trash, yuk.
- Lack of content on release day is guaranteed
- Bad quality, lot of stutters, lags, crashes, bad performance etc.
- Visuals are weak, they are nowhere near of previous games of Crystal Dynamics.
- 60$ is way to much

 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.

Jedna z najgorszych tego typu gier w jakie grałem. Sterowanie z dupy, przekombinowane combosy czy raczej ich wykonywanie, walka tylko fajnie wygląda, w sumie jedyny plus tej gry to warstwa audio wizualna. Sam GP to jedno wielkie dno, system walki jest tak nieintuicyjny i slaby ze aż się wieżyc nie chce ze tak można spierdolić grę tego typu o Avengers. Wisienką na torcie jest beznadziejna wręcz optymalizacja.
MFS już działa lepiej. Daje tej becie 3/10, może to coś warte będzie z 50zl jeśli pełna wersja nie będzie jeszcze gorsza.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ograłem pierwszą misję i jak dla mnie super gierka.

 

Nie wiem skąd te wasze narzekania hmmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tez podoba to już kwestia gustu jedynie można do optymalizacji przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kadajo napisał:

Nie ma.

Jedna z najgorszych tego typu gier w jakie grałem. Sterowanie z dupy, przekombinowane combosy czy raczej ich wykonywanie, walka tylko fajnie wygląda, w sumie jedyny plus tej gry to warstwa audio wizualna. Sam GP to jedno wielkie dno, system walki jest tak nieintuicyjny i slaby ze aż się wieżyc nie chce ze tak można spierdolić grę tego typu o Avengers. Wisienką na torcie jest beznadziejna wręcz optymalizacja.
MFS już działa lepiej. Daje tej becie 3/10, może to coś warte będzie z 50zl jeśli pełna wersja nie będzie jeszcze gorsza.

Mam podobne wrażenia, jednakże nie jestem aż tak krytyczny. Grafika fajna, system walki ciulaty a i optymalizacja leży. U mnie występują dziwne skoki wykorzystania procesora nawet do 100% :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera dla "wybrańców" :P

https://imgur.com/BK5q0Fe

Edytka - taka ciekawostka:

In addition, we’ve worked closely with Intel to enable a number of special additional effects in the game. These include:

Enhanced Water Simulation
More realistic water effects. Select scenes will feature water simulation, adding waves that crash and churn realistically.

Enhanced Destruction
More visceral destruction effects. You’ll really see and feel it when you bust armor off your enemies, with tons of additional debris that turns into physics objects with a longer lifespan, which also amplify the visual impact of your heroes’ ultimate moves.

;)

 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Bierze ktoś jutro? Bo widzę, że zainteresowanie raczej żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam jak chcesz możemy zagrać dziś po 20 mój steam masz na sygnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto poczekać na patche i ograć to na nowych kartach bo o ile kampania jest całkiem fajna (pograłem we wtorek z 3h) to optymalizacja podobnie jak w becie jest mocno średnia :E

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/marvels-avengers-pc-performance-analysis/

"In fact, the only GPU that was able to provide such a thing at 1080p/Ultra was the RTX2080Ti" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo optymalizacja jest już pod RTX 3070 :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić z braku laku, tam nadal większość misji jest dwuminutowa tak jak było w becie? A czy fabuła jest chociaż w miarę jako taka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...