Skocz do zawartości
Arbogast.m

blok wodny Bitspower EIX58NSC + płyta EVGA X58 Classified - 1000pln!

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię bloki wodne Bitspowera do płyty EVGA X58 Classified 3 (E760 lub E770). Za komplet bloków wraz z pudełkami i akcesoriami dam 500-1000pln. Za informację lub namiar do osoby, która ma taki blok dam 200pln informatorowi!

 

Poszukuję konkretnie bloków EIX58NSC i EI58DP II w kolorze czarnym:

 

 

p1020160wv2ryt.jpg

p1020136vwvrbh.jpg

sidewindercomputers-2266-607010908.jpg

 

 

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - niechaj się zgłosi! Wynagrodzę trudy za poszukiwanie tych bloków.

 

Jeśli ktokolwiek ma płytę EVGA X58 Classified 3 (E770) to również proszę o info. Dobrze zapłacę!

 

 

Kontakt:

tel. 784-985-132,

e-mail: arbogast.m@outlook.com

 

 

EDIT: ELDER w 2014 roku sprzedał te bloki poprzez forum. Niestety wyczyścił parę lat temu korespondencję i nie ma jak odnaleźć namiarów do osoby, która kupiła te bloki. Może po temacie ktoś coś skojarzy i pomoże? Link poniżej:

 

https://forum.pclab.pl/topic/1012170-Silverstone-Fortress-FT02cz%C4%99%C5%9Bci-LC-Bitspower/page__gopid__15797773entry15797773

Edytowane przez Arbogast.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitsa raczej nie dostaniesz już nawet na ebayu ale czasem jeszcze trafiają się zestawy od EK. Chyba, że masz kogoś w USA to jeszcze jakaś szansa jest na bitsa ale to trzeba polować na forach i nie zawsze zgadzają się na wysyłkę poza Stany albo szukać jakiś ostatnich egzemplarzy.

Samej płyty też raczej szukaj na ebayu, nie tylko z końcówką .pl, a przede wszystkim .de, uk.co i .com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za próbę ale pierwszy link, który wysłałeś to blok EIX58NS. Pasuje do płyt SLI (E758) i FTW (E768). Mnie interesuje wersja EIX58NSC (płyty E760 i E770). Drugi link wygląda, że jest trafiony. Ale nic mi nie daje bez podstawowego bloku - to z nim jest największy problem. Jak go znajdziesz w wersji czarnej (srebrny ma jeszcze jeden sklep na Tajwanie) stówa jest Twoja ;)

 

 

Bitsa raczej nie dostaniesz już nawet na ebayu [...]

 

Interesuje mnie tylko ten konkretny blok Bitspowera. Widziałem tą aukcję z blokiem EK ale nie jestem nią zainteresowany. Mam kogoś w USA jeśli to w czymś pomoże. Jak ktoś będzie miał namiary na lokalną aukcję lub internetową ale bez wysyłki do Europy to sobie to ogarnę. Wiem, że u nas to był rzadki blok ale liczę na pomoc forumowiczów bo co najmniej kilku miało te bloki. Jak go masz - odezwij się! Nawet jeśli nie chcesz sprzedać. Jak chcesz sprzedać - nie będziesz zawiedziony.

Edytowane przez Arbogast.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej. Wiem. Widziałem. Odczytałem wczoraj ale dopiero dziś mogłem Ci odpisać. Dla pozostałych. Temat nadal aktualny - dwie stówy za pomoc w namierzeniu bloku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...