Skocz do zawartości
Szymon1717

ładowarka, długie oczekiwanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam laptop lenovo b50-80. Bateria trzyma około 1-1,5 godziny przy oszczędzaniu energii, czy to jest dobry wynik dla tego laptopa?

Czy jest możliwość wymiany baterii na pojemniejszą? Laptop długo był nieużywany nie wiem jaką sprawność miał wcześniej.

specyfikacja:

procesor: Intel Celeron 3215u

grafika zintegrowana

 

Lepiej kupić baterie + powerbank do ok. 250 zł czy laptop do 800 zł?

Drugim problemem jest zacinanie w jaki sposób je wyeliminować, laptop był formatowany.

Laptop wykorzystywany jest na studia + własna nauka w excel/HTML.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa o 5cio letnim laptopie. wiec 1.5 godziny to serio i tak dobrze.

teraz procesory w laptopach sa o wiele bardziej energooszczedne. nawet majac taka sama baterie wytrzyma 2x dluzej bo pobiera 2x mniej pradu.

 

-nie kazdy powerbank nadaje sie do zasilania laptopa chyba ze mowa o takim co ma wtyczke jak w kontakcie jak na scianie. koszt to ~500zl -w skrocie nie oplaca sie

-tak sa takie male przenosne co maja 16V to 20V (sprawdz ile Twoj laptop potrzebuje). ale to nei wiem czy tak stary laptop by sie dalo ladowac jednoczesnie z niego korzystajac. bo dostarczalby mnie jenegii niz taki laptop by uzywal na zywo. wiec nie oplaca sie

 

-nowa bateria: nowa bateria da Ci o ile kupisz dobra i droga mzoe z 2 godziny prawdziweg uzywanai przez pol roku wiec sam zdecyduj czy warto.

 

Jesli zalezy Ci na czyms malym przenosnym z dobra bateria to polecam (najtansza opcja) Linx 12X64 albo nawet starsze czy uzywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...