Skocz do zawartości
lancemot

laptop nie znajduje karty sieciowej WI-FI

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Od około 10 lat jestem szczęśliwym posiadaczem laptopa ASUS 52JK. NIgdy nie miał robionego formatu, ani przeinstalowywanego systemu. Ogólnie jak na swój wiek chodzi nadspodziewanie dobrze. Jednakże ostatnio mam problem z kartą sieciową. Mianowicie komputer w ogóle nie wyszukuje karty sieciowej odpowiedzialnej za połączenie WI-FI. Kartę sieciową odpowiedzialną za połączenie przez kabel wyszukuje normalnie. Karta sieciowa odpowiedzialna za WI-FI: Atheros AR9285 Wireless Network Adapter. Kombinacja klawiszy [FN]+[f2] nic nie daje.

 

Ogólnie problem pojawił się gdy zmieniłem mieszkanie i próbowałem połąćzyć się z udostępnianym połączeniem z telefonu komórkowego. Wcześniej wszystko chodziło dobrze. Ktoś wie co mogło się zadziać, że komputer nie wyszukuje karty? W jaki sposób można to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o [FN]+[f2] czyli fizycznego przełącznik zapewne nie ma. Zobacz w menadżer urządzeń jak Windows to widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę w manadżera urządzeń to pokazuje tylko drugą kartę sieciową, odpowiedzialną za łączenie przez kabel. Jak włączę opcję "pokaż ukryte urządzenia" to wtedy ukazuje bardzo wiele jakiś innych kart, typu: "Karta Microsoft 6to4" i ta sama nazwa tylko z kolejnymi numerami. Jakąś kartę asynchroniczną RAS pokazuje i miniporty WAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...