Skocz do zawartości
Struś pędziwiatr

sony xz2 dziwnie się zachowuje

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mam parę pytań może miałby ochotę ktoś pomóc , mianowicie mam Sony XZ2 i od pewnego czasu zaczęły się dziać dziwne rzeczy nie wiem czy to softwarowe problemy ,czy jakieś techniczne z samym telefonem . Kupiłem go na allegro nówkę od osoby prywatnej jest jeszcze na gwarancji to gdzie mógłbym go odesłać?.

 

 

Dzieją się dziwne rzeczy np. Endomondo traci sygnał GPS i nie nalicza mi odległości jak bym go odinstalował i zainstaluje ponownie to nie stracą się moich wyników/historii ?.

Gdy nagrywam filmiki to gdzieś po środku nagrania znika dźwięk.

Sam podczas użytkowania się przełącza w tryb nocny i samoczynnie włącza się bluetooth lub inne rzeczy które po wyłączałem by zaoszczędzić baterię . I lewa słuchawka przestała grać .No nie wiem takie coś można zgłosić na gwarancję?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba ustawień fabrycznych a nie serwisu Bo i tak w serwisie to pierwsza czynność jaką zrobią. I nie wgrywaj żadnego śmieciowego oprogramowania do optymalizacji systemu ani oszczędzania baterii. Nie przywracaj żadnych kopii zapasowych. Jak to nie pomoże to dopiero myśl co dalej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...