Skocz do zawartości
Ostry19

Telefon do VR do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule.

 

Czy Asus Zenfone 2 jest ok? 401 ppi to nie za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok

Za 1000zl masz kupę xioami z odpowiednimi benechami

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w vr co prawda jakies smieszne na htc m8, dla mnie bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok

Za 1000zl masz kupę xioami z odpowiednimi benechami

 

 

No to jakie Xiaomi? albo np samsung galaxy A40 ( nie jest wymieniany jako kompatybilny z Gear Vr)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o czymś takim jak a40. Mam i nie mogę o nim zapomnieć, mimo iż bardzo tego chce.

Masz tematy o telefonach do 1000zl. W każdym polecane są głównie xiaomi. Poczytaj

 

Edit

Nawet ten

https://www.x-kom.pl/p/516869-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-8-pro-6-64gb-mineral-grey.html?partnerid=100193606&sm12=NA==&ts=1581853801&token=1ad06c95bbb8bc9541b8056cc8bd0242&95

 

Kurcze, dzięki.

 

Dobra, załóżmy że jesteś mną i masz 1000zł może nawet z hakiem i chcesz w VR , jaki telefon kupujesz ?

Tak myślałem że ten A40 coś nie tego jest, a ten note 8 ma 6.53" a to chyba troche za dużo, może się nie mieścić. Poza tym 395 ppi, to nie będzie widać pixeli?.

Edytowane przez Ostry19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej telefony powyżej 500dpi

 

I na Twoim miejscu kupuje u11. Masz 5,5" 1440 x 2560, 534dpi z s835. Poza tym miałem go i to świetny fon całościowo. Audio, wydajność, ekran (właśnie rozdz i dpi), czytnik z przodu, wykonanie, aparat...

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej telefony powyżej 500dpi

 

I na Twoim miejscu kupuje u11. Masz 5,5" 1440 x 2560, 534dpi z s835. Poza tym miałem go i to świetny fon całościowo. Audio, wydajność, ekran (właśnie rozdz i dpi), czytnik z przodu, wykonanie, aparat...

 

Czyli ze wszystkich zaproponowanych polecasz HTC U11? rzeczywiście też go miałem na oku. Ale z allegro "nowe" telefony to słyszałem że są to składane z Chin gdzie po otworzeniu połowa podzespołów to podróby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj z polskiej disi zatem. Za 1000zl powinno się kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj z polskiej disi zatem. Za 1000zl powinno się kupić

 

 

co to disi? mam swoje lata.

Edytowane przez Ostry19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalna Polska dystrybucja

 

 

Ahaaaa, i to jest pewność że telefon nie jest Frankensteinem?

A co dowodzi o Polskiej dystrybucji jak dostane paczke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi o warunki gwarancji, bedzie zrealizowana, Petru moze cos powiedziec o htc i gwarancji :E ma juz nawet bezposredni kontakt do nich :E

ale ogolnie jesli chcesz miec pewnosc ze bedzie dzialac to dobrze to cos wiecej niz fhd byloby dobrze, moze jakiegos sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze wszystkich zaproponowanych polecasz HTC U11? rzeczywiście też go miałem na oku. Ale z allegro "nowe" telefony to słyszałem że są to składane z Chin gdzie po otworzeniu połowa podzespołów to podróby..

Zdecydowanie nie chcemy na Allegro produktów nieoryginalnych i robimy wiele, aby temu zjawisku przeciwdziałać. Będziemy wdzięczni za wspieranie nas w działaniach, dlatego też w całym procesie mocno liczymy na Wasze wsparcie. Produkty niezgodne z opisem, ze stanem faktycznym należy nam zgłaszać. Bardzo mocno zależy nam, aby wszystkie transakcje zawierane na Allegro były bezpieczne oraz legalne. Zyskują na tym zarówno producenci, sprzedający, jak i kupujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi o warunki gwarancji, bedzie zrealizowana, Petru moze cos powiedziec o htc i gwarancji :E ma juz nawet bezposredni kontakt do nich :E

ale ogolnie jesli chcesz miec pewnosc ze bedzie dzialac to dobrze to cos wiecej niz fhd byloby dobrze, moze jakiegos sony?

 

Proces przebiegu gwarancji w samym HTC jest wzorcowy. Gorzej z serwisem, który wykonuje dla nich naprawy czyli ctdi.

Jeśli nie mogłem sobie z nim poradzić zgłaszałem się do HTC bezpośrednio i sprawa załatwiona. Dziś znów będę pisał do nich z prośbą o interwencję, bo otrzymałem wadliwy egz.

Ale... Serwis odmawia naprawy, jeden kontakt do HTC i wymiana/zrot. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa ,wymiana ,zwrot nie zależy od serwisu tylko od wytycznych producenta,ja z Lg walczyłem prawie dwa m-c zwrócili kasę, w htc było podobnie wymienili baterie to przysłali z wadliwym ekranem.Laptop samsunga to więcej dni spędził w serwisie niż u mnie.

Przez politykę serwisową przeszedłem do motoroli a laptopy to tylko dell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktoś gdzie moge kupić oryginalne HTC U11? na Allegro niby nowe są po niecałe 1000 no ale gwarancje daje sprzedawca na rok, poza tym wiadomo.. , a na rtv-agd za 1200 i tak po przecenie z 1400.

Na RTV-AGD mają tez Z Outletu za 1050, czy to jest ok? czy są takie chińskie przebudówki jak na Allegro? w końcu poważny sklep.

Edytowane przez Ostry19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z outletu to najczęściej produkty z regulaminowych 14 dniowych zwrotów przy zakupach przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z outletu to najczęściej produkty z regulaminowych 14 dniowych zwrotów przy zakupach przez internet.

 

 

A co z reguły jest powodem zwrotu?

 

innymi słowy czy nie strzele sobie w stope biorąc z outletu z rtv-agd? (pare rysek oczywiscie przeboleje)

Gwarancja jest taka jak nowy.

Edytowane przez Ostry19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w euro opisane przecież poszczególne sztuki outletowe. W euro nic nie brałem,ale swój obecny fon brałem z outletu xkom na allegro i wszystko śmiga. Miał być bez oryginalnych folii i jednej pary gumek do słuchawek i tak było. Sam fon 100% sprawny i normalnie gwarancja 2 lata od dnia mojego zakupu. Jeśli są jakieś rysy w przypadku outletu xkom to też w aukcjach od razu są zdjęcia, nie wiem jak to w euro wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem notka. Uszkodzone opakowanie, notek nie był wyjęty z foliopaka nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...