Skocz do zawartości
Gość krysia1990xxx

Zmywarka 45 cm do zabudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krysia1990xxx

Witam,

jaką polecicie zmywarkę 45 cm do zabudowy? Chciałabym aby miała "trzecią półkę" na sztućce.

Po lekturze kilku wątków na forach w internecie dowiedziałam się, że podobno Bosche/ Siemensy psują się po ok. 4 latach i naprawa jest nieopłacalna, Whirlpool słabo suszy, Electrolux rdzewieje, a Amica to niedopracowana chińszczyna :) teraz mam jakiegoś Boscha i na razie działa, ale ma dopiero 3 lata, więc chyba nie ma się co dziwić.

Cena: ok. 1000-2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to do każdego producenta możnaby się przyczepić. Moja poprzednia Siemens padła po ok 10 latach, więc chyba nie tak najgorzej. Umarł jakiś podzespół za 800 zł. Wcześniej absolutnie nic złego się z nią

 

nie działo.

 

Ja z kolei wyczytałem, że teraz jeśli zmywarka to tylko Bosch/Siemens z metalowym dnem

 

Moje propozycje

 

1. Bosch SPV45MX01E

 

2. BEKO DIS28122

 

Zaufałbym chyba jednak Boschowi. Poczytaj i zdecyduj. Cokolwiek nie wybierzesz, to polecam zwrócić uwagę, by urządzenie miało metalowe dno. Amica ( a może Beko-nie pamiętam) ma chyba w niektórych modelach

 

tak, że po umyciu dolny kosz po wysunięciu możesz sobie podnieść do góry. Nie trzeba się pochylać w celu wyjęcia umytych naczyń.

 

Czy szuflada na sztućce to jedyne Twoje wymaganie co do sprzętu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakiś bot, więc nie wdawać się w dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1990xxx

Szuflada na sztućce i "trwałość" (szansa, że mnie będę musiała jej wymienić miesiąc po gwarancji). Kuchnia to osobne pomieszczenie, więc urządzenie nie musi być jakoś bardzo ciche.

Wiem, że nawet najlepszy produkt może się popsuć, ale podobno np. Bosche/ Siemensy są ponadprzeciętnie awaryjne i psuje się w nich pompa, która jest zintegrowana z czymś tam jeszcze i trzeba wteyd wymienić cały taki moduł.

Przecież to jakiś bot, więc nie wdawać się w dyskusje.

to się nie wdawaj, bo na razie w 2 3 moich tematach już napisałeś te swoje "mądrości".

Edytowane przez krysia1990xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa (w Siemensach na pewno ) jest zintegrowana z grzałką. U mnie było tak, że popsuł się podzespół, który ubijał właśnie pompę zintegrowaną z grzałką. Jak już pisałem moja poprzednia przetrwała 10

 

intensywnej eksploatacji.

 

Widziałem jeszcze fajną Amicę 45 cm, ale ona miała koszyk.

 

Może tak

 

Zainteresuj się tym Boschem, lub tym Beko, albo:

 

1. Celuj w takie, które spełniają Twoje wymagania (ja dorzuce to metalowe dno).

 

2. W miare tanio.

 

3. Taka, która ma najdłuższy okres gwarancji.

 

4. Kwestia producenta jest tu drugorzędna

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Hotpoint-Ariston LST 114 siódmy już rok. Znajomi na przestrzeni lat też kupowali hp i nie narzekają. Mogę polecić te markę

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to już stary model. Na Ceneo pisze, że wyprzedany.

 

Polecajcie cos bardziej aktualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, jak ktoś może polecić coś aktualnego, skoro taki sprzęt ocenia się po kilku latach użytkowania :hmm:

Poleciłem markę.

Brałbym coś taniego, np

https://www.neonet.pl/zmywarki-do-zabudowy/hotpoint-hsic-3m19.html?___store=neonet&utm_source=Ceneo&utm_medium=referral_bid&utm_campaign=AGD%20do%20zabudowy&utm_content=Zmywarki%20do%20zabudowy&utm_term=332584&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=spo&utm_campaign=Ceneo

 

Nie widzę sensu dopłacać, bo do czego?

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, jak ktoś może polecić coś aktualnego, skoro taki sprzęt ocenia się po kilku latach użytkowania :hmm:

 

 

Chodziło mi tylko o to by nie polecać sprzętu, którego już najprawdopodoniej nie ma na rynku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mają od roku zmywarkę kernau (zreszta wszystko wzieli tej firmy okap, piekarnik, mikrofale) i sa zadowoleni. Z moich obserwacji to cicho pracuje oraz ma przemyslany układ tych kratek w srodku na naczynia (nie moge przypomniec sobie jak sie to zwie :E ) aa jest to model kdi 46411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...