Skocz do zawartości
montezuma

Windows 10 wersja ESD do celów komercyjnych (firma)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę kupić nowy komputer do firmy z nowym systemem Win10 (ponieważ "vista" jest już niewspierana przez najnowsze wersje aplikacji z którym korzystam).

 

Mogę kupić normalnego W10 box za blisko 440zł... trochę dużo (1/4 kosztu urządzenia...)

 

Znalazłem także na pewnych stronach klucze "ESD" za blisko połowę tej ceny, i to w dodatku wersję Pro.

Czy wykorzystanie takiego systemu jest legalne w firmie? Mając wersję cyfrową nie mam jak potwierdzić oryginalności systemu w przypadku kontroli, brak naklejki/holo itp... Czy da się jakoś? Albo w razie kontroli sama faktura wystarczy?

 

Np.: https://tanisoft.pl/produkt/microsoft-windows-10-pro-pl-3264 , https://tanisoft.pl/produkt/microsoft-windows-10-pro-pl-3264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, przekonaj się. Milion tematów na temat legalności windowsa, przejrzyj, i nie marnuj czasu ludzią.

 

Ps

 

Tani soft, serio hahaha, sory ale granica została osiągnięta.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, przekonaj się. Milion tematów na temat legalności windowsa, przejrzyj, i nie marnuj czasu ludzią.

 

Ps

 

Tani soft, serio hahaha, sory ale granica została osiągnięta.

 

A może jakaś kompetentna odpowiedź, a nie najpewniej jakiegoś dzieciaka rodem z elektrody? Bo imbecyli nie mam ochoty czytać.

Tym bardziej że ewidentnie pomyliłeś problem ESD z OEM. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to siedź cicho.

Edytowane przez montezuma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś kompetentna odpowiedź, a nie najpewniej jakiegoś dzieciaka rodem z elektrody? Bo imbecyli nie mam ochoty czytać.

Tym bardziej że ewidentnie pomyliłeś problem ESD z OEM. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to siedź cicho.

Jakie pytanie taka odpowiedź :lol2:

 

Kup tego za 440zł. panie "biznesmenie" i po sprawie oraz bez zbędnych głupich pytań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do firmy to nie baw się w jakieś używki lub softy niewiadomego pochodzenia. Idź i normalnie kup nową licencję w sklepie, weź fakturę i miej spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...