Skocz do zawartości
sowekel

Połączenia z krajów trzeciego świata

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaje mnóstwo telefonów z kierunkowego +257, za każdym razem inny numer. To jest zazwyczaj jeden sygnał dwa. Można jakoś w telefonie zablokować wszystkie połączenia z kierunkowego +257?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze odbierasz te połączenia , jak wygląda Twój rachunek za tel :E .. czy dopiero się przekonasz ?

 

Możesz blokować każdy numer z osobna nie wiem czy jest możliwość blokady numerów z danego kierunku .... ale można zapytać u operatora .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze odbierasz te połączenia , jak wygląda Twój rachunek za tel :E .. czy dopiero się przekonasz ?

 

Możesz blokować każdy numer z osobna nie wiem czy jest możliwość blokady numerów z danego kierunku .... ale można zapytać u operatora .

Oddzwoniłem raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie można bezpośrednio w ustawieniach połączeń na androidzie wstawiać wildcard, np. blokowanie numeru +257* zablokuje wszystkie połączenia z tym prefixem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze odbierasz te połączenia , jak wygląda Twój rachunek za tel :E .. czy dopiero się przekonasz ?

A od kiedy za odbieranie połączeń się płaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scam polega na oddzwanianiu na numery premium.

Swoją drogą pamiętam historię jak gość gdzieś spoza Polski wykupił sobie numer premium, z którego korzystał jako dodatkowy.

Na wszystkich umowach itp. podawał właśnie ten numer i odmawiał zgód marketingowych.

I tak wiadomo jak jest. Dzwonili do niego z garnkami itp., a on słuchał i nakręcał rozmowę wielce zainteresowany.

A licznik bił i co miesiąc jakiś pieniążek mu wpadał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...