Skocz do zawartości
DyndaS

Reklamacja na amazonie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy miał ktoś doświadczenia z reklamacją w amazonie w ciągu roku oraz po roku od zakupu? Wymieniają lub zwracają gotówkę bez problemu?

 

Podzielcie się doświadczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy miał ktoś doświadczenia z reklamacją w amazonie w ciągu roku oraz po roku od zakupu? Wymieniają lub zwracają gotówkę bez problemu?

 

Podzielcie się doświadczeniami.

 

Miałem reklamację w ciągu roku od daty zakupu. W sumie to bardziej wysłałem na naprawę pogwarancyjną, a okazało się, że wysłali mi nowe urządzenie. Tylko, że stare było ewidentnie uszkodzone z mojej winy. :E Dziki fart. Ogólnie to podchodzą prokliencko do gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wysyłkę do nich coś płaciłeś?

 

Ciekawe czy po roku od zakupu też tak to wygląda. Z mojego doświadczenia zalando w ciągu roku problemu nie robi, a po roku już powodzenia. Rzucają kłody pod nogi jak tylko się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wysyłkę do nich coś płaciłeś?

 

Ciekawe czy po roku od zakupu też tak to wygląda. Z mojego doświadczenia zalando w ciągu roku problemu nie robi, a po roku już powodzenia. Rzucają kłody pod nogi jak tylko się da.

 

Wysyłka wygląda tak, że się za nią płaci, a potem oni zwracają do pewnej kwoty, chyba około 13 euro.

Kiedyś po prostu wysyłali etykietę do naklejenia na paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś pamiętam, bo mi wysłali monitor, który miał porysowaną mocno obudowę. Miał też dziwny prześwit podświetlenia pomiędzy ramką, a obudową, to im odsyłałem.

 

Za 13 euro takiego czegoś nie wyśle. Wysłali mi etykietę chyba dhl, to ile ja jaj z tym miałem jak zaniosłem do żabki. Masakra. No ale to chyba były początki jak to wprowadzili, bo coś mi się tak kojarzy jak wtedy ogarniałem temat. Dawno już to było w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy miał ktoś doświadczenia z reklamacją w amazonie w ciągu roku oraz po roku od zakupu? Wymieniają lub zwracają gotówkę bez problemu?

 

Podzielcie się doświadczeniami.

 

bez problemu, raz daja towar raz pieniadze, zalezy co sie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś pamiętam, bo mi wysłali monitor, który miał porysowaną mocno obudowę. Miał też dziwny prześwit podświetlenia pomiędzy ramką, a obudową, to im odsyłałem.

 

Za 13 euro takiego czegoś nie wyśle. Wysłali mi etykietę chyba dhl, to ile ja jaj z tym miałem jak zaniosłem do żabki. Masakra. No ale to chyba były początki jak to wprowadzili, bo coś mi się tak kojarzy jak wtedy ogarniałem temat. Dawno już to było w sumie.

Swego czasu zakupiłem płytę główną z Warehouse Deals.

Płyta przyszła z powyginanymi pinami (mimo statusu "Like new") na stronie.

Odsyłałem przez Pocztę Polską i kosztowało to więcej niż równowartość 13 euro.

Jednak po przesłaniu drogą mailową skanu potwierdzenia nadania całość poniesionych kosztów wróciła na moje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy miał ktoś doświadczenia z reklamacją w amazonie w ciągu roku oraz po roku od zakupu? Wymieniają lub zwracają gotówkę bez problemu?

 

Podzielcie się doświadczeniami.

Półtora roku po zakupie, zepsuł mi się Dremel 4300. Podałem swój numer telefonu na stronce, zadzwonili po jakichś 2 minutach - wysyłają nowy i po otrzymaniu mam 30 dni albo sam wyślę zepsuty (do kwoty 67 zł wtedy), albo generują mi etykietę DHL.

Wybrałem DHL od nich - wersja z nadaniem w punkcie.

Na tle polskich januszobizów, gdzie na rękojmi czekasz tygodniami "bo odesłali do serwisu producenta w celu ekspertyzy" to niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...