Skocz do zawartości
Aro1991

Problem z aplikacja Alior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dosyć wkurzający problem z tym aby w ogóle móc korzystać z mojego konta bankowego.

Jak sie nie mylę to nie ma w ogóle innej opcji aby móc się zalogować do Alior banku tylko pory pomocy samego laptopa, zawsze musiałem dodatkowo potwierdzać proces logowania poprzez smartfona.

Ostatnio próbowałem, normalnie odpalić apke od Alior banku na androidzie jak sie nie mylę wersja 5.0 lub 6.0, i aplikacja zostaje zatrzymana co z tym robić, sam już nie wiem, dawniej na Xperi T3 android 4.4 chodziło prawidłowo.

W dodatku czy przymusowe jest aby zalogować i zrobić jakiś przelew z laptopa musowo mieć smartfon? jak dla mnie to przesada bo te aplikacje mobilne żyją własnym życiem i ciężko jest się z nimi dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz się przełączyć na kody SMS? Skontaktuj się z bankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad tym myślałem jak to zrobić, można by porozmawiać z bankiem żeby oni mi przestawili na logowanie przez smsy.

Z 2 strony nie wiem co zrobić żeby ta apka chodziła na androidzie, może nawet trzeba by instalować innego andka masakra.

Pierw postaram się coś zrobić by aplikacja mobilna chodziła ponieważ to też się na-pewno przyda, jak nie to jedynie te kody sms hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przestawić z apki na sms, ale jak kilka razy podałem zły pin w apce to ta się zablokowała, a logowanie wróciło do sms.

 

Ja z tej aplikacji korzystam codziennie. Odinstaluj ją może i ponownie zainstaluj.

Jeśli nie jest zgodna z twoją wersją androida to nie powinieneś być w stanie jej ponownie zainstalować.

Edytowane przez michasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Androidzie zazwyczaj pomaga czyszczenie danych aplikacji. Oczywiście będziesz zmuszony ponownie ją autoryzować, ale później raczej już zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie aplikacji nie pomogę bo nigdy jej ni używałem. W przypadku normalnego logowania przez komputer wystarczy tylko login i hasło, które wpisuje się w procesie logowania. SMS to chyba był jeden a później dodałem przeglądarkę do zaufanych i już nie mam tego etapu weryfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomocne wpisy. Koniec końców zmieniłem telefon i apka już mi śmiga, dawniej czyściłem pamięć podręczną, kopałem w tej aplikacji Aliora i nie pomagało, prędzej pewnie zmiana systemu androida by pomogła, nie chciało mi się już tego wgrywać.

 

Sad_MadMan To musiałem coś poustawiać chyba, że logowanie przez Windowsa wymagało jeszcze autoryzacji przez smartfona i właśnie to było dziwne, być może mój laptop nie był zaufanym, urządzeniem jak mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...