Skocz do zawartości
ShadowMan

Brak odnotowanego okresowego przeglądu po zalogowaniu się do HistoriaPojazdu.gov.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś (a w zasadzie, to już wczoraj) pojechałem swoim samochodem na okresowy coroczny przegląd techniczny. Auto pozytywnie przeszło przegląd, dostałem zaświadczenie, pieczątkę w dowód rejestracyjny, no i zadowolony pożegnałem się z diagnostą i odjechałem. Było to około godziny 18. Około 22 wróciłem do domu i naszło mnie żeby sprawdzić w historii pojazdu na HistoriaPojazdu.gov.pl czy przegląd jest odnotowany. Po podaniu potrzebnych danych i zalogowałem się ku mojemu zdziwieniu nie było tam ani słowa o dzisiejszym przeglądzie. Czy te przeglądy są wprowadzane do cepiku z jakimś opóźnieniem, czy mam już zacząć się martwić i jechać na tą stację diagnostyczną to wyjaśniać? Szczerze, to nigdy wcześniej tego nie sprawdzałem czy od razu po przeglądzie trafiały tan informacje o nim, czy z jakimś opóźnieniem, dlatego pytam, żeby potem nie było np jakichś jaj przy ewentualnej kontroli drogowej. W każdym bądź razie wszystkie poprzednie przeglądy były tam odnotowane, brakowało tylko tego dzisiejszego.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie przeglady sa pewnie zrzucane raz dziennie w nocy, albo jeszcze rzadziej, sprawdz dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym systemie jest sporo błedów, występują braki w informacjach. Poczekaj, nie będzie za parę dni to bym się skonsultował z diagnostą w celu wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiło się na drugi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem przed chwilą na HistoriaPojazdu.gov.pl i tam dalej nie ma tego przeglądu. Natomiast zalogowałem się jeszcze do OBYWATEL.GOV.PL przez swój profil zaufany, tam też są dane o należących do nas pojazdach i tam już informacja o tym wczorajszym przeglądzie jest i jest odnotowane, że przegląd jest ważny do 17.02.2021. Tak więc ta stronka HistoriaPojazdu.gov.pl to chyba jakaś trochę lipa. W necie znalazłem informacje, że niektórym nawet kilku przeglądów z ostatnich lat tam nie odnotowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pieczątkę w dowodzie to nie masz sie o co martwić, to działa jak chce ale policja widzi więcej w CEPIKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pojawia się na drugi dzień, ale i zdarza się, że pojazd cały DR pieczątek a w systemie brak przeglądów od kilku lat lol2.gif

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...