Skocz do zawartości
kl3szcz

Kamera Sportowa Na Motocykl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie poszukuję kamerę sportową do 500-600zł i teraz nie wiem jaką wybrać ;/ Czy jakiegoś Ekena H5s czy H6s tudzież SJCAm - tutaj wogóle nie wiem jaką xD Bądź coś z kamer typu XiaoYi Yi wiedza na temat tych kamer z mojej strony mizerna... Może ktoś korzysta z podobnych modelów kamer i może coś polecić? doradzić? Bo szczerze nie znam się nic w ząb na kamerach. Kolega mi polecał żeby kupić Kamerę Eken h5s ale jakoś nie mogę się przekonać do niej. Na GO Pro mnie nie stać xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w sumie dobrze radzi-dlaczego ona Ci nie pasuje?

 

Z mojej strony polecę Ci kamery od sony- głównie przez ich budowę. Można zamontować je z boku szczęki- jeśli nie masz bez otwierania i o wiele lepiej się prezentuje taki kask, aniżeli przez kostkę na czubku głowy. Zresztą na gokartach jeździłem z takim sony na czubku kasku i też było znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko moje odczucie ale jak mi pokazywał filmiki nagrane w 2k z jego trasy to czasem było jak by wrażenie że kamera nie do końca wyłapuje ostrość jeśli tak to można nazwać może to tylko jakieś moje odczucie dzikie :P i przy świetle strasznie takie żółte wyglądało nagranie ale to przy świetle od żarówki. A lepsza by była Eken h5s czy H6s? i co do sony to jakie modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...