Skocz do zawartości
tomst730311

Laptop Dell Sat PRO C850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Posiadam laptopa Dell Satellite Pro C-850-1m7 z procesorem i3 2348m.

Płyta Intel PLCSF 8 (jeśli w czymś to pomoże :))

 

Chciałbym wymienić na mocniejszy procesor... ten troszkę muli (choć mam 8 gb ramu)

 

Proszę o informację na jaki procesor mogę wymienić, jaki będzie bez zarzutu współgrał z laptopikiem

 

Dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nikt nie potrafi pomoc ??

A jak ci ma ktoś pomóc z komputerem, którego nikt inny nie ma?

Raczej nie słyszałem by ktoś miał hybrydę Tośki i Della. Zobacz listę kompatybilnych raczej sandy (nie wiem czy ktoś próbował ivy) i módl się by sekcja zasilania nie zjarała się. Chodziły głosy, że tośki mają pod procki withe list ale z opisów wyglądało jakby sekcja puchła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ci ma ktoś pomóc z komputerem, którego nikt inny nie ma?

Raczej nie słyszałem by ktoś miał hybrydę Tośki i Della. Zobacz listę kompatybilnych raczej sandy (nie wiem czy ktoś próbował ivy) i módl się by sekcja zasilania nie zjarała się. Chodziły głosy, że tośki mają pod procki withe list ale z opisów wyglądało jakby sekcja puchła.

 

sorry... nie wiem dlaczego naspisalem dell... oczywiscie to toshiba :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Toshibe Satellite C850-1k4. Procek to i3-3120m. Niedawno zmienilem mu dysk na SSD i zyskal jakby nowe zycie, chodzi jak nowka. Procek pewnie nic Ci nie da, ale SSD juz jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Toshibe Satellite C850-1k4. Procek to i3-3120m. Niedawno zmienilem mu dysk na SSD i zyskal jakby nowe zycie, chodzi jak nowka. Procek pewnie nic Ci nie da, ale SSD juz jak najbardziej.

 

to chyba ssd kupię... a jak sprawa z windowsem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładuje się szybciutko i tak też chodzi. Mam legalny Win 10, klucz jest przypisany do lapka, nie musiałem nic wpisywać ani aktywować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamykać można, tylko nie skazywać prawomocnie. O 0,8%, może mniej (wojna cenowa marketów). Do góry pójdzie po uwolnieniu cen prądu, nie wiadomo o ile bo to zmienny rynek ale i tam ceny się raczej normują/spadają.  
    • Na początku po 4 godzinkach gdzieś miałem spotkanie z gryfem, ale musiałem spierdzielić, za mocny był dla mnie i ziomków. Pograłem teraz i znowu go spotkałem i wskoczyłem na niego i odleciał z 300 metrów dalej 😅Wylądował pikując w dół, zostało mu dalej półtora paska i by leżał, ale skubaniec uciekł
    • RX 6700 XT do  ryzena 5 2600.  Mocny strzał w stopę? za pół roku kupię jakiś lepszy procek( najniższa krajowa here )   Do tego psu XPG Pylon 650W Udzwignie?
    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...