Skocz do zawartości
GoHomeDuck

Słuchawki do korzystania w domu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuje słuchawek do korzystania w domu. Najlepiej gdyby były wokółuszne. Z racji, że nie mam głośników to będę korzystał z nich do wszystkiego tj. do filmów i gier, ale przede wzystkim do muzyki, i to właśnie szczególnie na muzyce mi zależy. Słucham zarówno rocku (coma, QOTSA, interpol) jak i cichszych, często fortepianowych brzmień (agnes obel), a i nawet rapsy czasem wpadną (łona). Cenowo chciałbym celować do 350zł, jeśli będzie sens to budżet mogę trochę podwyższyć. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawdź sobie AKG K240

 

mógłbyś uściślić o jakie konkretnie chodzi, bo widzę, że na Allegro jest kilka wersji tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rozchodzi się Tobie o wersje Studio i MKII, są to te same słuchawki różniące się kolorystykom i wyposażeniem na korzyść MKII, nie ważne które wybierzesz, K240 to K240 i tyle :)

Edytowane przez korki45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie wyposażenie na x-komie i zdecyduj czy wersja MKII jest warta dopłaty kilkudziesięciu złotych.

 

K240 Studio

 

https://www.x-kom.pl/p/245924-sluchawki-przewodowe-akg-k240-studio.html

 

MKII

 

https://www.x-kom.pl/p/258837-sluchawki-przewodowe-akg-k240-mkii-czarne.html

Edytowane przez korki45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Studio dostajesz same słuchawki (jeden przewód i Pady z ekoskóry) a w MKII dostajesz 2 różne przewody (jeden spiralny), Pady z Ekoskóry i Pady Welurowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dzięki wielkie. Wydają się ciekawe te słuchawki - ale znalazłem recenzje wedle której nie nadają się specjalnie do codziennego użytku z racji na to, że były projektowane z myślą o pracy w studio. Myślisz, że mija się to z prawdą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co myślę, ja Ciebie pokierowałem :) Dopóki nie spróbujesz to nie będziesz wiedział, sprawdź w jakimś sklepie (np. są w każdym x-kom stacjonarnym).

 

ps. Te słuchawki mają sprawdzoną konstrukcję i do tego są stosunkowo lekkie. A słuchawki studyjne zawsze kojarzyły mi się z wygodnymi konstrukcjami, ale mogę się mylić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dzięki wielkie. Wydają się ciekawe te słuchawki - ale znalazłem recenzje wedle której nie nadają się specjalnie do codziennego użytku z racji na to, że były projektowane z myślą o pracy w studio. Myślisz, że mija się to z prawdą?

Ktoś pisząc o tym że słuchawki były projektowane z myślą o pracy w studiu pewnie miał na myśli że słuchawki mają analityczne brzmienie bez żadnych ubarwień co dla kogoś może być nudne, K240 aż tak analitycznego brzmienia nie mają więc mogą ci się spodobać. Tutaj masz fajny spis polecanych słuchawek z opisem i nawet recenzjami osoby która ma dużą wiedzę w tym temacie https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/ .

Edytowane przez Babymoore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...