Skocz do zawartości
Maragast

Pasywny komp (i7 4790T, Z97I-PLUS, 16 GB), 12 calowy tablet Samsanug Galaxy Note Pro, Mobo MSI B150I Gaming Pro AC (mITX) + Windows 7 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na sprzedaż mam kilka rzeczy:

 

 

Pasywny komputer (i7 4790T, Z97I-PLUS, 16 GB)

 

Komputer z chłodzeniem pasywnym - całkowicie bezgłośny (procesor jest pasywnie chłodzony, a zasilacz nie posiada wentylatorów).

Sprzęt bazuje na energooszczędnym, czterordzeniowym procesorze i7-4790T więc nadaje się zarówno do oglądania multimediów jak i do pracy.

Całość w bardzo ładnej srebrnej obudowie Origen AE S8 Mini-ITX - komputer można umieścić w salonie i używać do multimediów jak i ustawić na biurku by używać do pracy (największym atutem komputera jest absolutna cisza.

 

UWAGA: Sprzeje zestaw bez dysku - wystarczy dokupić dysk SSD 128 albo 256 (które już wcale nie są takie drogie) by się cieszyć całkowicie bezgłośnym komputerem.

 

PODZESPOŁY:

Procesor: i7-4790T https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/80809/intel-core-i7-4790t-processor-8m-cache-up-to-3-90-ghz.html

Płyta Główna: Z97I-PLUS https://www.asus.com/pl/Motherboards/Z97IPLUS/

Pamięć ram: 16 GB Ram

Zasilacz: BQ SFX

Napęd: nagrywarka DVD Pioneera

 

CENA ALLEGRO: 1600ZŁ + KW

CENA POZA ALLEGRO: 1550ZŁ + KW

LINK DO ALLEGRO: https://allegro.pl/oferta/komputer-pasywny-i7-4790t-z97i-plus-16-gb-8974125094

 

Więcej zdjęć na allegro.

 

20190105_113633oscn8n0j3p.jpg

 

12 calowy tablet Samsanug Galaxy Note Pro

 

Do tabletu dołączam akcesoria:

- klawiaturą na Bluetooth,

- etui na plecki

- etui ca całe urządzenie.

 

Sprzęt w stanie dobrym - widać normalne ślady użytkowania. Sprzedaję gdyż zakupiłem sobie nowego Surface Pro X.

Oczywiście tablet w pełni sprawny - udzielam tygodniowej gwarancji rozruchowej.

 

CENA ALLEGRO: 1000ZŁ + KW

CENA POZA ALLEGRO: 950ZŁ + KW

LINK DO ALLEGRO: https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-note-pro-12-8915444230

 

Więcej zdjęć na allegro.

 

beztytuuuxkuo.jpg

 

 

 

Płyta gówna MSI B150I Gaming Pro AC + Windows 7 Pro

 

Bardzo dobra płyta MSI w formacie Mini ITX - pełen zestaw, wszystko co daje producent w oryginalnym opakowaniu.

Na komputerze, w którym pracowała ta płyta był zainstalowany Win 7 Pro, a ponieważ licencja przypisuje się do płyty głównej załączam również płytę z systemem i klucz licencyjny.

Na sprzęt udzielam tygodniowej gwarancji rozruchowej.

 

CENA ALLEGRO: 320ZŁ + KW

CENA POZA ALLEGRO: 300ZŁ + KW

LINK DO ALLEGRO: https://allegro.pl/oferta/msi-b150i-gaming-pro-ac-windows-7-pro-8974221019

 

Więcej zdjęć na allegro.

 

20200220_142903pdj2a.jpg

Edytowane przez Maragast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • AW3423DWF - druga wymiana na gwarancji, tym razem dostane na 100% refurba - za pierwszym razem niby mial byc refurb a przyszedl nowy, dzisiaj przekonam sie czy te sporadyczne psoty na reddit o masakrycznych refurbach to byly odosobnione przypadki z USA czy raczej "standardzik" Dell'a. Druga wymiana z racji tego, ze zaczela mi schodzic antyrefleksyjna powloka. 
    • Tu masz trochę historii i o strukturach władzy w kacapi @hubio
    • @hubio Nie wiem kogo chcesz uczyć historii. Wspominasz jakieś banialuki na temat Korei północnej chociaż każdy wie że Chiny wspierają ją finansowo, ZSSR był samodzielny i oprócz małej pomocy z Chin to raczej więcej dawali - zaangażowanie w Korei, Wietnamie, Kubie, to kosztowało. Kolejny aspekt rozpadu to Afganistan, czyli wojna, ekonomia. Gospodarki zachodu odjechały Rosji dopiero po latach 70, za czasów Lenina i Stalina to akurat ZSSR nie odstawało aż tak bardzo gospodarczo, no ale skąd możesz o tym wiedzieć jeśli uczy cię 6 letnia bratanica.  Kolejny raz robisz śmietnik z wątku bo ktoś musi Ci wyjaśnić twoje przekłamania.  Nie interesujesz się wojna na Ukrainie, nie masz pojęcia o stratach, stanach magazynowych Rosji, o jej problemach i wchodzisz z butami z generałem Skrzypczakiem    
    • TV jest piękny, idealnie pasuje na moje biurko (160x80cm), 4k i wielkość ekranu robią robotę, powierzchnia robocza przy skalowaniu 100% na obu jest o niebo większa w porównaniu do 34 UW co jest ogromnym plusem. Podoba mi się jak czarny jest ekran przy wyłączonym tv w porównaniu do mojego qd oleda (brak polaryzatora na qd oledzie robi swoje). Ekran ma lekki różowy zafarb (na białym tle oczywiście), ale trzeba się mocno przyglądać, żeby widzieć i na co dzień nie przeszkadza (przynajmniej wiem, że mam panel wbe 😉), ale niestety jest to co miałem/mam również na moim C8 i co raczej przekreśli C3 dla mnie, czyli grey/near black banding. Jest to typowe dla woledów/i po części dla qd oledów, ale chyba ciężko będzie mi to zaakceptować (widoczne w grach, gdy przeglądam Steam czy Epic Store itp.), bo w przeciwieństwie do mojego C8, którego mam w salonie i oglądam na nim youtube i filmy z 3 metrów, tutaj jednak siedzę niecały metr od TV i używam go jako monitora, więc banding będzie zawsze mi przeszkadzał i zawsze będę go widział. Dzisiaj się jeszcze 'pobawię', ale chyba zdecyduję się na zwrot. Zobaczymy. @MSky7a jak Twój panel wygląda, jeśli chodzi o banding? internet mówi, że nikłe szanse, że banding zniknie z czasem (choć się to zdarza, że z czasem staje sie mniej widoczny lub znika, ale nie stanie się to w ciągu 14 dni jakie mam na zwrot) i że LG o tym wie i dlatego ich oledy fabrycznie mają lekki black crush  porady typu puść materiał HDR na kilka godzin w trybie vivid i nastepnie puść pixel refresh wydają się głupie Szkoda, bo poza tym TV jest idealny i bardzo bardzo mi pasuje pod innymi względami, ale moje szczęście z panelami już chyba wykorzystałem przy AW34DW 😄 (zero bandingu czy innych defektów). 
    • https://pl.aliexpress.com/item/1005005100629790.html? co myślicie?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...