Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Rabaty specjalnie x-kom dla czytelników forum PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedzi wysłaliśmy w wiadomościach prywatnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry.

Chciałbym zapytać Państwa @X-KOM.PL czy istnieje możliwość uzyskana rabatu na poniższy smartfon ?
https://www.x-kom.pl/p/575297-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-9-3-32gb-sunset-purple-nfc.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do zakupu w przedsprzedazy 5 pudelek puzzli cenega. Zreszta niejednokrotnie juz u Was je kupowalem. Jest szansa na jakis kodzik 30/300zl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Z tym menu kontekstowym to sprawa wygląda tak, że nadal będą mogły znajdować się tam jakieś niestandardowe opcje. Po prostu producenci oprogramowania będą musieli się do tego dostosować. Problem jest w tym że przycisk "pokaż więcej opcji" i tak prawdopodobnie zostanie. Geniusz Microsoftu.
    • Zgadzam się. Ale będzie trudno o dźwięk przestrzenny włącznie z tyłem. Scenę w muzyce da się zrobić, ale zwyczajowo zespół gra przed słuchaczem. Gorzej ze słynnym śmigłowcem wylatującym zza pleców. Tu ze stereo będzie ciężko. Nie znam układu, który by to zagwarantował przy dwóch głośnikach. Ale ekspertem nie jestem. Co potrzeba żeby to uzyskać?
    • Ale BGS czy BGS alt? bo ja zawsze mam ALT włączone  
    • Nie wiem, a grałeś już w to na PS4? Mi osobiście ta gra nigdy nie podeszła i może z max 10h przegrałem przez te wszystkie lata istnienia tej gry . Ale są ludzie co im się podoba.
    • Tu nie chodzi o wady graczy. Po prostu nie lubisz pewnych rozwiązań i będą Ci one przeszkadzać w każdej grze, nieważne jak dobra by ona nie była. Ja mam tak samo, pewne rozwiązania w wielu grach mnie drażnią o czym głośno mówię, podczas gdy inni w ogóle nie przywiązują do tego większej wagi i zazwyczaj uważają że wyolbrzymiam i robię z igły widły. Punkt widzenia od punktu siedzenia, jak zawsze. Można było to zrobić lepiej, zgadzam się. Niemniej jednak nie przeszkadza mi to za bardzo i nie psuje radości z gry, szczególnie że już po 3-ciej lokacji robi się znacznie bardziej różnorodnie. Byłem już na statku i to było bardzo fajnie zrobione.  Gra faktycznie nie nagradza jakoś szczególnie za eksplorację, to raczej element dla tych którzy chcą maksować wszystkie bronie i robić platynę. Można to było zrobić lepiej. Nie miałem jednak żadnego momentu bym robił coś na siłę, fabuła bardzo mnie wkręciła. Jedyne do czego mogę się przyczepić to te scenki o których pisałem wcześniej - jest ich za dużo a wiele z nich nic nie wnosi, są po prostu nudne. Wiesz wydaje mi się że problem polega na tym że kilka razy wyciągnięto pewne zwroty akcji totalnie z kapelusza. Jak oglądałeś scenki z Rinwell to było widać że coś ukrywa i że czegoś nie chce Ci powiedzieć choć parę razy prawie się wkopała - ale w żaden sposób nie szło wywnioskować że A tu nagle BUM i Rinwell daje czadu. To samo jest z Shionne. Wiadomo że będzie jakiś zwrot ale za cholerę nie wiadomo z czym to będzie związane. Może będą kolejne z innymi postaciami ? Trudno powiedzieć. Można było lepiej zbudować to fabularnie i sensowniej uzasadnić. I faktycznie niektóre postacie są średnio ciekawe. Shionne ma kij w tyłku przez większość gry, Law bardziej mi się podobał i był charakterny gdy był po drugiej stronie lustra, Kisara ciągle o tym bracie, ale Dohalim mi się podoba - takie prześmiewcze spojrzenie na typowego lorda ze średniowiecza który nawet sam nie umie sobie podetrzeć tyłka, nie mówiąc już o tak trudnej czynności jak zrobienie herbaty.  Odnośnie Nier'ów i JRPG była była długa dyskusja - oficjalnie to są gry z gatunku jrpg, ale prawda jest taka że są one tak inne w porównaniu do typowych jrpg że trudno je sklasyfikować. Wiele osób na różnych forach pyta się po ogrania Replicanta/Automaty o polecenie innych gier tego typu i zazwyczaj ludzie odpisują że nie ma innych gier tego typu - szczególnie jeśli chodzi o sposób budowania historii, jej opowiadania, jej poziom a także odbiorców do których jest kierowana. I ja się z tym zgadzam. Persony zaś to jednak zupełnie inny typ gry, przynajmniej dla mnie. O wiele bardziej przystępne, skierowane do znacznie szerszej grupy odbiorców niż Niery. Jesteś wymagającym graczem i nie ma w tym nic złego. Każdy jednak szuka pod siebie. Ja cieszę się że kupiłem Tales bo to pierwsza gra od dawna przy której dobrze się bawię, ostatnie miesiące to był etap porzucania jednej gry po drugiej po kilku-kilkunastu godzinach - i to były gry dobre, gry polecane, gry w które większość grała. Odbijałem się dosłownie od wszystkiego - mam wrażenie że Ty jesteś na tym właśnie etapie. Może potrzebujesz trafić na coś szczególnego, czegoś co się naprawdę zainteresuje i przykuje do ekranu.    Ja się z Genshina nie śmieję, mam go zainstalowanego i kto wie może w którymś momencie w niego wejdę. Jednak nie do końca mi po drodze z grami opartymi na systemie mikropłatności. Bardzo się zawiodłem na Reincarnation które ostatecznie porzuciłem, bardzo szybko devsi pokazali co jest ich celem i na czym będzie opierać się ta gra pomimo początkowej dużej ilości story contentu. Z recenzentami różnie bywa - jedni piszą bo muszą, inni bo lubią. Ja nie biorę już nawet pod uwagę recek tych wszystkich IGN, Gamestop'ów i tych innych wszystkich wielkich marek które piszą by pisać. Są też mała strony, dedykowane strony gdzie piszą ludzie ogarnięci i ludzie którzy po prostu chcą się podzielić wrażeniami, a nie sprzedać produkt. Demo TOA to moim zdaniem pomyłka - po pierwsze niepotrzebnie dano wszystkie postacie na wypasionym levelu z wieloma umiejętnościami, co dla osób nie grających od początku mogło wywołać jeden wielki chaos podczas walki. Po drugie pokazano jedyną w sumie piękną krainę w tej grze przez co nie do końca oddano charakter tej gry - jak wiemy kolorowo to w niej nie jest. Gdybym miał bazować na demie czy trailerze to bym pomyślał że jakiś kolorowy happy jrpg jakich wiele, a tak nie jest.  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...