Skocz do zawartości
Wo@Jtwek

Klawiatura mechaniczna do 400zł ~

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

poszukuję klawiatury mechanicznej na cherry mx brown (lub im podobne) w cenie do około 400 zł.

Przede wszystkim cenię sobie prostotę, zależy mi na klawiaturze bez bloku numerycznego, RGB nie ma znaczenia (może go nie być).

Na chwilę obecną mam na celowniku HyperX Alloy FPS lub nowszą wersję HyperX Alloy Origins Core.

Macie jakieś lepsze propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nadal aktualny :D

Z racji tego, że z HyperX Alloy FPS PRO (bez bloku numerycznego) na cherry mx brown jest ciężko nie tylko w Polsce, ale i w zagranicznych sklepach to zacząłem kombinować coś z Chinami.

Znalazłem coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/32580388291.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7034df98Gg2m4C&algo_pvid=4e85e4f8-e7f0-447f-827d-06cfd751fcdf&algo_expid=4e85e4f8-e7f0-447f-827d-06cfd751fcdf-0&btsid=0b0a0ae215857845117356326eb3f5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Ktoś może coś słyszał o klawiaturach z IKBC? Jak jest z jakością? Nie mogę też doszukać się informacji czy ta klawiatura posiada pełny anty ghosting. Nie jest może teraz tak, że każdy mechanik standardowo posiada tę opcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli celujesz w coś trwałego i jesteś z kategorii wiekowej "wyrośniętych z LEDów" : ) to polecam kupić coś z Leopolda z niemieckiego candykeys. Mogą odrobinę przekraczać budżet. Obserwuję że w Polsce, nawet na forach branżowych takich jak to, świadomość wyboru jest nikła, i horyzont ogranicza się do gamerskich zabawek (jak do pracy to ewentualnie corsaira zamiast hyperx'a - i tak w kółko). Dlatego w krucjacie by ten stan rzeczy zmieniać polecam coś innego. Leopold uznawany jest za najlepsze jakościowo klawiatury robione fabrycznie - lepiej to już tylko DIY.

 

Jeżeli brakuje tam czegoś na stanie to można poczekać miesiąc - przeważnie uzupełniają braki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...