Skocz do zawartości
Morrowind

Ustawienia Spersonalizowane: Brak Odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :-)

 

Jest pewna maszynka w rodzinie którą pielęgnuję przez telefon - mówię co mają z nią zrobić żeby działała dobrze. Jednakże drugi już raz doszło do sytuacji że po jednej - zapewne tej samej aktualizacji - po ekranie logowania wyświetla się właśnie czarny ekran i okienko o nazwie "Ustawienia Spersonalizowane" a w treści okna "Brak Odpowiedzi".

 

Ta duża aktualizacja (typu Aktualizacja Funkcji) podczas instalowania zawiesza komputer na wiele godzin (na pasku ładowania z tego co pamiętam). Raz kiedyś mi się to zdarzyło (byłem u nich na święta akurat) i jako że minęło dobre kilka godzin wyłączyłem go z przycisku, a raz - wczoraj - mojemu wujkowi. Po kilku godzinach wyłączył on komputer z przycisku i efekt ponownie jest taki jak Wam opisuje - czarny ekran plus to zagadkowe okno. Odinstalowanie ostatniej aktualizacji pomaga, ale wówczas to kwestia czasu gdy Windows będzie ponownie naciskał na upgrade (jest to jakaś poprzednia kompilacja systemu która nie ma tak zaawansowanych możliwości odraczania aktualizacji jak obecne).

 

I teraz jak myślicie, zachodzi tu jakiś zgrzyt odnośnie podzespołów z systemem, czy może powinienem zostawić w spokoju tą instalację nawet 2 doby i czekać aż skończy? Ostatecznie zrobię czystą instalację z Media Creation Tool ale wolałbym tego uniknąć. Jakieś rady?

 

Konfiguracja:

Intel Pentium G3250

MSI H81M-P33

Ballistix DDR3, 4 GB, 1600MHz

Kingston V300 120GB

be quiet! SYSTEM POWER 7 300W

Windows 10 64

 

Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...