Skocz do zawartości
zain123

(Multimedia) zestaw 2000-2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na etapie składania komputera dla chrześniaka na komunie.

Jak na razie zakupiłem tylko ram Crucial Ballistix Sport LT BLS2K8G4D30AESCK 3000 MHz, DDR4,16 GB (8 GB x 2), CL15

Także do kupienia cała reszta plus monitor. Jaki procesor,płytę i kartę graficzną polecacie? Dobrze by było żeby ten komputer z 5 lat podziałał. Opłaca się jeszcze iść w 1080p czy już celować w 2k?(monitor)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie składania komputera dla chrześniaka na komunie.

Jak na razie zakupiłem tylko ram Crucial Ballistix Sport LT BLS2K8G4D30AESCK 3000 MHz, DDR4,16 GB (8 GB x 2), CL15

Także do kupienia cała reszta plus monitor. Jaki procesor,płytę i kartę graficzną polecacie? Dobrze by było żeby ten komputer z 5 lat podziałał. Opłaca się jeszcze iść w 1080p czy już celować w 2k?(monitor)

 

Przy takim budżecie wystarczy 1080p, bo aby coś sensownie chodziło na 1440p to karta za minimum 2000zł. Monitor przydałby się na matrycy TN, bo młody będzie pewnie w cs pykał czy tego typu fps, w koszyku na VA. Procek to 1600af o wydajności 2600 w tym budżecie idealny i starczy na trochę dzięki 6r/12w. Mobo na b450MAX bo gdy kiedyś tam będzie brakować mocy to sobie wrzuci nawet i nadchodzące ryzeny 4xxx. GPU do fhd wystarczy 1650s i tak że względu na budżet nic mocniejszego nie wrzucisz.

 

 

https://proline.pl/koszyk/2ebad0a8

Edytowane przez KamiloP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...