Skocz do zawartości
Geep87

HP m26nw - błąd przy skanowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z drukarką m26nw, od kilku miesięcy przy skanowaniu aplikacją HP skan większej liczy stron (do PDF) często już przy drugiej-trzeciej potrafi wyskoczyć błąd:

post-388484-1582276842132_thumb.jpg

 

Najpierw na wcześniejszym komputerze zaczął się pojawiać problem, teraz komputer został wymieniony na nowy i problem pozostał (nowy czysty system Windows 10, 1909, wcześniejszy komputer również miał taki system).

 

Problem występuje zarówno przy połączeniu USB jak i Wifi, wyłączałem zaporę, usunąłem antywirusa, nic nie pomaga. Sprawdzając ping do drukarki po wifi jest cały czas wszystko ok i nie zrywa komunikacji, jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś upgrade'y do drukarki wykonałeś? firmware?

Sterowniki ze strony hp czy od ms?

Jak długą chwilę odczekujesz od uruchomienia urządzenia?

 

https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/hp-laserjet-pro-mfp-m25-m27-series/9365411/model/9365415

 

Sterowniki ze strony HP, pełne oprogramowanie (w jego skład wchodzi fabryczna aplikacja HP scan), pojedyncze strony zawsze skanują się dobrze, jedynie przy dodawaniu stron przy skanowaniu z profilu PDF jest problem.

Drukarka jest cały czas włączona, firmware jeszcze nie ruszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Jeśli działać będzie tak jak teraz, a generować 2 klatki między prawdziwymi, to przy założeniu bottlenecka CPU lag się nie zmieni. 
    • Dodatkowe? NIE. ROBIŁEM RAZEM Z CAŁA RESZTĄ  Nie po tynkach czy coś. normalnie płaciłem 150zł za to, że miałem jakieś gniazdko więcej. Tak samo kable LAN i BNC.  Np gniazdko w garażu którego miało nie być. dwa kroki od skrzynki rozdzielczej   No to ja za taką przyjemność wiecej placilem dawno temu  Brać i to dwa razywiecej niż potrzebujesz. Z drugiej strony do mieszkania dodatkowe 86 puszek? Co to za mieszkanie?  Pewnie nie 18m2 apartament?  
    • A laga będziesz mierzył na stoperze 🤣
    • Też mi się wydaje że nie do konca autor wie czego chce   Jak ma być sieć to nie OFF grid. A jak ongrid to za 2500zł może być ciężko. Bo nie można robić samowolki.    1. falownik musi być z listy dopuszczonych do użycia. 2. falownik 3-5kw do paneli 1kw? Będzie budzić się późno, zanim dociągnie do napięcia rozruchu. I będzie pewnie żreć sporo prądu w IDLE. Generalnie mikroinwerter dwuportowy powinien ogarniać dwa panele  Albo dwa pojedyncze.
    • Driver Teamem ktoś zarządza i tutaj jest problem Oni tak prostej rzeczy jak zmiany zakresu kwantyzacji koloru nie potrafili wrzucić przez n-lat, a z ich perspektywy to była banalna sprawa. Jak ludzie się prosili wprowadzili możliwość wyłączenia prerenderowanych klatek to klepnie formułkę, że to bez sensu i nie będą tego wprowadzać. AMD wprowadziło i nagle NV zmieniła zdanie - czysty marketing Tylko nie jest wina ludzi, którzy rzeczywiście grzebią przy sterownikach. Z tego co wiem Unwider przez długie lata miał stały kontakt z NV i zgłaszał im problemy powiązane z MSI AF i je naprawiali. Także tutaj Unwider musiałby mieć świadomość tego czy innego problemu by to przekazać NV Jeżeli NV by wprowadziła apkę z krzywą to każdy oficjalnie mógłby zgłaszać problem nie mogliby się wykpić chociażby tym, że to apka third-party
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...