Skocz do zawartości
m83

Brak internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mam internetu na komputerze. Na ikonce jest czerwony X. Po diagnostyce wyskakuje, że nie ma wykrytej karty sieciowej.

Próbowałem wszystkiego (według mnie).

Instalacja wszelkich sterowników do płyty głównej msq-p5g41t- m lx3 (b), Intel, Realtek itp, w BIOS też nie bardzo co było ustawić, cmd też. W menadżerze urządzeń nie ma karty, a są MINIPORT WAN L2TP i kilka podobnych typu pptp, pppoe, czy ipv6. Proszę o jakieś rady, internet oczywiście z kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w menadżerze urządzeń jakieś niezidentyfikowane urządzenia? Coś ze znakiem zapytania albo wykrzyknikiem? Jeżeli nie, to przestało wykrywać kartę sieciową. Albo się spaliła, albo została wyłączona w BIOSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem niedawno na komputerze córki,walczyłem z tym ponad 2 tygodnie. W końcu problem rozwiązałem tym

 

 

tutaj jest wątek mojego problemu

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu kabla w ogóle świeca diody tej karty?

Świeci się jedna, pomarańczowo, bez migania. Jednak w innym komputerze żadna mi nie świeciła, a jednak Internet był.

 

Masz w menadżerze urządzeń jakieś niezidentyfikowane urządzenia? Coś ze znakiem zapytania albo wykrzyknikiem? Jeżeli nie, to przestało wykrywać kartę sieciową. Albo się spaliła, albo została wyłączona w BIOSie.

 

Nie, te aspekty już sprawdziłem, nic z menadżera. Wychodzi na to, że się po prostu spaliła.

 

Masz w menadżerze urządzeń jakieś niezidentyfikowane urządzenia? Coś ze znakiem zapytania albo wykrzyknikiem? Jeżeli nie, to przestało wykrywać kartę sieciową. Albo się spaliła, albo została wyłączona w BIOSie.

 

Zaraz poczytam, może coś się uda. Odezwę się.

Edytowane przez m83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...