Skocz do zawartości
emsiak

Szybka pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem studentem 1 roku i obudziłem się z ręką w nocniku, zapominając, że mam 18 ćwiczeń z C++ do wysłania na zaliczenie. Zdążyłem zrobić 13 na 18. Niestety muszę jechać do pracy na 2 zmianę i nie zdarzę do końca dnia zrobić pozostałych. Czy ktoś kto dla kogo to parę minut da rade dokończyć? A ja sobie rano następnego dnia na spokojnie to przestudiuje? Pewnie nikomu się nie będzie chciało bo to tylko i wyłącznie moja wina ale spróbować nie zaszkodzi.

 

 

Cw14.

Utworzyć tablicę dwuwymiarową o wybranym rozmiarze i wypełnić ją samymi "jedynkami". Całość wyświetlić w konsoli.

 

Cw15.

Napisac i przetestować funkcje signum (zwracającą znak).

 

Cw16.

Napisać polskie funkcje wykorzystujące angielskie odpowiedniki funkcji matematycznych.

np. pow() na potega()

sqrt() na pierwiastek()

 

Cw17.

Napisać i przetestować funkcję, która pobiera jeden argument i na jego podstawie generuje ciąg arytemtyczny

np.wejście: ciag(3)

Wyjście: 3, 6, 9, 12, 15

 

Cw18.

Wybrać pięć lub więcej poprzednich zadań i przerobić je na funkcje. Sprawdzić działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo by szybciej rozwiazac te zadania niz pisac/wkleic ten twoj post?

C++ jest twoim pierwszym jezykiem programowania? Mozecie kozystac z C? Wydaje mi sie ze wygodniej bedzie najpierw ogarnac model proceduralny jako ze jest bardziej logiczny, bo obiektowy jest jak skrzydlata krowa w stroju ironmana chodzaca na skrzydlach i latajaca przy pomocy odrzutowych racic - ma tyle sensu ile przyniesiesz z soba...

 

Ps. Nie obraz sie, ale mysle ze nie powinnes sie przyznawac do tego ze jestes studentem (chyba, ze chodzi kiedunek "Ludowe Ziololecznictwo" czy cos w tym rodzaju).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...