Skocz do zawartości
konrad1559

Wyrwany radiator z procesorem

Rekomendowane odpowiedzi

normalna przypadłość ryzenów - dlatego jak się z zdejmuje chłodzenie to trzeba bardzo uważać - jak ci nie spadł i nie pokrzywił nóżek to wszystko ok - trzeba też po wyjęciu uważać jak się stawia na blacie bo tez się można się później zdziwić - generalnie intel lepiej gniazdo rozwiązał

Edytowane przez miemik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spadł ,ale kurde ja leciutko szarpnąlem, rozumiem jakbym się z nim siłowal.Czyli będzie Oki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz piny czy nie pokrzywiłeś tak jak wyżej ci kolega napisał, jak są proste wsadzaj z powrotem i będzie żył, przy ściąganiu chłodzenia najlepiej jest delikatnie kręcić na boki i podnosić do góry, mi się nigdy nie zdążyło tak wyrwać aby został przyklejony do chłodzenia proc a nie jeden w życiu był przyklejony jak klejem na niektórych pastach i po jakimś tam czasie :E

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem podkręciłem i śmiga.Czyli nic chyba nie popsulem.W benchmarku już ciśnie kilkanaście minut po oc i nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem podkręciłem i śmiga.Czyli nic chyba nie popsulem.W benchmarku już ciśnie kilkanaście minut po oc i nic się nie dzieje

Czyli wszystko ok, możesz spac spokojnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja ze starymi prockami od AMD miałem to samo. Odpiąłem i podniosłem radiator. Patrze, a tam procka w gnieździe nie ma. Podobno tak się dzieje jak się da za dużo pasty na wierzch i on się pożnie pod wpływem wysokiej temperatury skleja z radiatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...