Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałem zamienić w mojej odbudowie plexi na szybę wiecie gdzie mogę kupić samą szybę?

Edytowane przez Guardianello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienisz panelu z plexi na szkło, bo są inne mocowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienisz panelu z plexi na szkło, bo są inne mocowania.

Model bez szyby też ma takie mocowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model bez szyby też ma takie mocowania

Pisz do producenta. Ja napisałem i do obudowy sileniumpc regnum rg6v tg mają mi podesłać metalowy panel zamiast szklanego, dzięki czemu obudowa zmieści się do wnęki w moim biurku (brakowało dosłownie 2mm). Obudowę zakupiłem, panel boczny dostanę w przyszłym tygodniu. Koszt 36 zł razem z przesyłką. Gdyby nie kontakt z producentem i ich porad, to tej obudowy bym nie kupił mimo szczerych chęci (spodobała mi się). Z panelem metalowym obudowa będzie parę milimetrów węższa, bo nie będzie wystających bolców z boku.

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do producenta. Ja napisałem i do obudowy sileniumpc regnum rg6v tg mają mi podesłać metalowy panel zamiast szklanego, dzięki czemu obudowa zmieści się do wnęki w moim biurku (brakowało dosłownie 2mm). Obudowę zakupiłem, panel boczny dostanę w przyszłym tygodniu. Koszt 36 zł razem z przesyłką. Gdyby nie kontakt z producentem i ich porad, to tej obudowy bym nie kupił mimo szczerych chęci (spodobała mi się). Z panelem metalowym obudowa będzie parę milimetrów węższa, bo nie będzie wystających bolców z boku.

Ok dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałem zamienić w mojej odbudowie plexi na szybę wiecie gdzie mogę kupić samą szybę?

Raczej nie kupisz. Też kupiłem zwykłego Oberona, pisałem do producenta na fb to stwierdzili, że nie da się dokupić i w ogóle, że nie pasuje.

Jakby Ci się jednak udało - daj znać, też bym chętnie zamienił to badziewne plexi na szkło.

61388a8335843.jpg

 

 

 

Edytowane przez pucek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...