Skocz do zawartości
michaldroszcz

Wybór nowej karty graficznej 5700xt/2070S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mogę się zdecydować, czy wybrać Sapphire NItro+ SE 5700XT (2300zł) czy MSI 2070 Super GamingX (2500zł). Na razie monitor 1080p 144Hz ale niebawem kupię 1440p 75/144Hz. Karta na styknąć na kilka lat. Najwięcej gram w War Thunder i WoT. Reszta PC jest raczej OK: I5 9600K, 16GB RAM 3200MHz, zasilacz Supremo 550W. Jestem raczej entuzjastą ciszy i najbardziej wnerwiają mnie piszczące cewki w nowych kartach. Kupiłem na promocji RTX 2070 Super od Gigabyte Gaming OC głownie z uwagi na pozytywne opinia w sklepach ale karta tak piszczała (zamknięta obudowa pod biurkiem !!), że tego samego dnia ją oddałem do sklepu.Proszę o jakieś porady, karta do max 2500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na promocji RTX 2070 Super od Gigabyte Gaming OC głownie z uwagi na pozytywne opinia w sklepach ale karta tak piszczała (zamknięta obudowa pod biurkiem !!), że tego samego dnia ją oddałem do sklepu

 

:E Mój Gigabyte GTX1080 WindForce III piszczał przez jakieś 2-3 dni i przestał :E, Nie wiem, cewki się wygrzały? Czy coś, ale przestał. Także może nie oddawaj tak szybko ;) A co do karty to mamy już luty, w tym roku nowe karty, wiec kartę z obecnej gen. kupiłbym tylko jakbym musiał i chyba jednak wziąłbym kolejną 2070 Super.

 

Edit: Albo jakąś używaną, byle by WOT i WT poszedł i poczekał na nową generację.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...