Skocz do zawartości
kaman

Cały komputer pod LGA775 + chłodzenie wodne

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię bądź sprzedam (ogłoszenie tutaj: click) cały komputer z chłodzeniem wodnym na... propozycje składajcie w komentarzach - co macie do oddania i co chcielibyście z poniższej listy. Najbardziej interesowałby mnie Apple Watch 4 generacji 44 mm bądź iPad, jednak rozważę każdą Waszą propozycję.

Jeżeli ktoś zdecydowałby się zabrać wszystko to mogę dojechać do ~120 km od Międzyrzeca Podlaskiego (województwo Lubelskie) żeby tego nie wysyłać ponieważ sprzętu jest dużo.

 

Monitor Samsung 2232BW

Pełen komplet, tj. monitor 22" z podstawką, kabel zasilający, dwa kable do podłączenia z komputerem (D-SUB (VGA) i DVI), adapter z DVI na VGA oraz masa ulotek. Wszystko zapakowane w oryginalny karton.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6055.jpg

 

 

Obudowa SilentiumPC Gladius 600 Window Pure Black

Dodatkowe wyposażenie (dorzucam jako gratis), tj. USB na śledziu, podkładki/mocowania gumowe do wentylatora + 2x Acutake 120x120 mm. Obudowa po przeróbkach ponieważ miałem w niej LC.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6056.jpg

 

 

Karta graficzna ASUS 9600GSO 384MB z blokiem LC fullcover Swiftech Obsidian + 2x złączka Feser SM10/16 Black&White i 2x złączka kątowa 45*

Cały komplet, tj. oryginalne chłodzenie, komplet przejściówek, wszystkie ulotki/książeczki itd. Dodatkowo dorzucam małe radiotory: CoolerMaster Little Chipset Cooler.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6058.jpg

 

 

Zasilacz Chieftec GPS-550

Zmieniony wentylator na Acutake 120x120 mm - należy go podłączyć pod zasilanie, u mnie był podłączony pod panel sterowania który również sprzedaje. Dodatkowo do zasilacza dorzucam: 24 pin, 6 pin oraz kabel sata kątowy - w białym oplocie oraz oryginalny wentylator 120x120 + kabel zasilający i przejściówka z molex na 3 pin: 2x12V i 2x5V

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6059.jpg

 

 

Ram 2 x 2048MB Kingston HyperX 1066MHz DDR2 + białe radiatory pomalowane proszkowo. Dodatkowo dorzucam oryginalne radiatory.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6060.jpg

 

 

Płyta główna Asus P5B-Plus + procesor Pentium Dual Core E2180

Cały zestaw który otrzymałem z płytą, czyli: przejściówki i kable, płyta ze sterownikami, pilot z odbiornikiem, zaślepka na porty i/o (niestety brak oryginalnego pudełka, gdzieś mi zginęło). Do procesora dorzucam chłodzenie boxowe oraz AVC Alexander.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6061.jpg

 

 

Dyski pod SATA:

Seagate Barracuda 500GB 3,5" - sprawny, działa jak należy (screeny z HDTune pod linkiem w galerii).

Dysk SSD GOODRAM C50 60GB 2,5" - sprawny, działa jak należy (screeny z HDTune pod linkiem w galerii).

Hitachi HTS541060G9SA00 60GB 2,5" - znalazłem go w szafie, podłączyłem i sformatowałem - wykryło go bez problemu.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6063.jpg

 

 

Karta muzyczna Creative Sound Blaster Audigy SB0570

Karta sprawna, ale nie posiadam do niej zarówno płyty ze sterownikami jak i pudełka

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6066.jpg

 

 

Panel Scythe Kaze Master

Pełen komplet, sprawne wszystkie porty do regulacji obrotów wentylatorów oraz na pewno 3 czujnik temperatury - z tylu korzystałem. Dorzucam dodatkowe czujniki, ale nie pamiętam czy działają.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6067.jpg

 

 

Chłodzenie wodne

Wszystko sprawne i szczelne, działało u mnie kilka pięknych lat. CPU: Swiftech Apogee GTX z mocowaniem wyłącznie pod LGA775 + Chipset: Swiftech MCW30 ze wszystkimi mocowaniami + chłodnica 2*120x120mm a'la Black Water Advanced przemalowana na biało (jedynie obudowa, żeberka nie ruszone, pojedyncze delikatnie obite) + pompka przerobiona by startowała na 7V (molex), ale bez problemu można powrócić do oryginalnego podłączenia (4 pin) Laing DDC1T z XSPC Acrylic Top oraz EK Water Blocks Multioption RES X1 150ml z dodatkowym mocowaniem (blaszka czarna i srebrna). W zestawie znajdują się również złączki proste Feser SM10/16 Black&White oraz kątowe - wszystko to co widać na zdjęciu.

Przy zakupie całego zestawu chłodzenia wodnego dorzucam uszkodzoną pompkę (BlackWater AtlantisDP-600P) cały zestaw łącznie z króćcami i zaciskami oraz plastikowe złączki i inne rzeczy które zalegają mi w szafie - może komuś coś z tego się przyda.

Więcej zdjęć: click

 

IMG-6069.jpg

 

 

Karta sieciowa USB TP-Link TL-WN722N

Cały zestaw, praktycznie nowy, używany zaledwie przez miesiąc.

 

IMG-6070.jpg

Edytowane przez kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...