Skocz do zawartości
kamilkowalewski

HP 8760W - nie reaguje na przycisk POWER

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam problem z laptopem HP 8760W. Laptop był wczoraj normalnie używany i wyłączony, a dzisiaj już nie chce się uruchomić. Nie reaguje na przycisk POWER. Rozkręciłem go, żeby zobaczyć czy taśma od POWERa się nie odpięła, ale jest okej. Próbowałem też uruchomić go bez baterii i na drugim zasilaczu. Po podłączeniu zasilania dioda led świeci się tylko przez kilka sekund i gaśnie. Co może być przyczyną? Dodam, że laptop jest w 100% sprawny (przeszedł testy w OCCT) i miał tydzień temu wymienioną pastę termoprzewodzącą, więc się nie przegrzewa. Jedyny problem jaki z nim był to pendrive z Windowsem na początku nie chciał się zbootować. W końcu się udało, jednak za każdym razem jak uruchamiało się komputer to wyskakiwał jakiś błąd dotyczący CMOS, ale Windows normalnie się ładował. Myślicie, że wymiana baterii biosu w tym przypadku pomoże?

 

Gdy zasilanie jest podłączone to świeci się dioda numer 1, ale gdy klika się przycisk POWER, to nic się nie dzieje. Rozebrałem więc laptopa i gdy zwieram złącze przycisku POWER śrubokrętem to świeci się dioda numer 2, ale gdy tylko zabieram śrubokręt to gaśnie.

kXPa31f.png

 

Ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną?

 

 

#EDIT

Zapomniałem dodać, że laptop jest z firmy i nikt już nie pamięta hasła do BIOSu. Był on zablokowany hasłem i nie dało się zmienić żadnych ustawień, a wyjęcie baterii nie resetowało go.

Edytowane przez kamilkowalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...