Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przychodzę z pytaniem. Skaladam pc za 2000zł gdyż na więcej mnie nie stac I nawet nie potrzebuje. Moje podzespoly:

-AMD Ryzen 3 1200

-MSI Radeon RX 570 OC 4GB

-Patriot Viper 4 8GB (2×4) 3000Mhz CL16

I w sumie reszta nie ważna bo pytanie dotyczy karty graficznej. Czy RX 570 to dobry wybór do ryzen 1200? Zdania są podzielone jedni mówią że nie inni że tak, a jeszcze inni że to zależy od gry. Dlatego też podam gry pod które chce pc;

-CS GO

-LoL

-GTA 5 (Medium sett)

-gry mmorpg (np. Metin)

-jakies starsze rpg I portal tego typu rzeczy

-World od Tanks

-PvZ 2

-Minecraft

- no i ogólnie jakieś bzdety typu hearthstone czy geometry dash.

 

Wymieniłem raczej wszystko. Ktoś moze pomyslec że mam nie poukładane w głowie że pod takie gry pc chce skladac Ale tam to nie istotne. Jesli chodzi o ustawienia graficzne i oczekiwania to mysle ze ustawienia średnie A oczekiwania względem klatek to od 50-60 wyżej. Proszę o szczerą odpowiedź (nie akceptuje odpowiedzi typu używane lepsze itp. Wole zostać przy nowych częściach. ) z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę bez sensu, bo i tak blokuje Cię budżet. Kolejna sensowna karta w hierarchii to GTX 1650 Super, a poniżej RX 570 nie opłaca się schodzić.

Jedyna uwaga - jeśli planujesz kupić używaną, to szukaj sztuk z gwarancją i dobrze sprawdzaj oferty, bo jest pełno kart po koparkach. Zobacz też testy i szukaj dobrze chłodzonych wersji, nie kupuj w żadnym wypadku MSI Aero albo podobnego badziewia, bo to się grzeje niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RX 570 to dobry wybór do ryzen 1200?

 

Moim zdaniem dobry, jeśli chodzi o wydajność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...