Skocz do zawartości
Ninja2003

Pc do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przychodzę z pytaniem. Skaladam pc za 2000zł gdyż na więcej mnie nie stac I nawet nie potrzebuje. Moje podzespoly:

-AMD Ryzen 3 1200

-MSI Radeon RX 570 OC 4GB

-Patriot Viper 4 8GB (2×4) 3000Mhz CL16

I w sumie reszta nie ważna bo pytanie dotyczy karty graficznej. Czy RX 570 to dobry wybór do ryzen 1200? Zdania są podzielone jedni mówią że nie inni że tak, a jeszcze inni że to zależy od gry. Dlatego też podam gry pod które chce pc;

-CS GO

-LoL

-GTA 5 (Medium sett)

-gry mmorpg (np. Metin)

-jakies starsze rpg I portal tego typu rzeczy

-World od Tanks

-PvZ 2

-Minecraft

- no i ogólnie jakieś bzdety typu hearthstone czy geometry dash.

 

Wymieniłem raczej wszystko. Ktoś moze pomyslec że mam nie poukładane w głowie że pod takie gry pc chce skladac Ale tam to nie istotne. Jesli chodzi o ustawienia graficzne i oczekiwania to mysle ze ustawienia średnie A oczekiwania względem klatek to od 50-60 wyżej. Proszę o szczerą odpowiedź (nie akceptuje odpowiedzi typu używane lepsze itp. Wole zostać przy nowych częściach. ) z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie do tego procka powinieneś wziąć kartę od Nvidi, ale wcale nie jest tak ze jak kupisz RXa, to nagle nie będzie dało się grac i będą problemy. W niektórych grach będziesz miał trochę mniej klatek w kilku trochę więcej. Wszystkie gry, które wymieniłeś, będą działać bardzo przywozicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, szczerze liczyłem ma taką odpowiedź bo wielu testach tych połączeń ludziom dobrze wychodziły testy w tych grach. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...