Skocz do zawartości
Tibijskie Zakola

Szybkozamykacze do roweru

Rekomendowane odpowiedzi

Zmień zaciski na skręcane imbusem lub torxem. Nie mniej bezpiecznie, a łatwiej dostępne i zapewne taniej.

Jak dla mnie także wygodniej niż wajcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Na kickstarterze przecież. Chyba że rozwój i wsparcie się zakończyło, wtedy zazwyczaj można już normalnie kupić.

Propozycja Bono też wydaje mi się lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Przychylam się do nich. Tańsze i równie dobre rozwiązanie :P

Zapytam jeszcze o blokadę na tylne koło - przykładowy link

Mieliście z czymś podobnym do czynienia ? Prowizorka czy kopniakiem ,,z buta" da się to obejść ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sensownym zabezpieczeniem będzie jakiś porządny sprzęt, którym przypniesz rower do czegoś trwałego.

Idealnie coś o kształcie utrudniającym użycie nożyc i oczywiście z jakiegoś trudnego do cięcia materiału.

A to? Zablokuj tylne koło hamulcem i spróbuj się przemieścić z rowerem :E

To zabezpieczenie przed przypadkowym, okazjonalnym złodziejem, który umyślił sobie, że musi odjechać na ukradzionym rowerze. Sprzęt z kategorii zniechęcających i skłaniających do wyboru innego, bezbronnego rumaka, a nie zabezpieczający przed zdecydowanym amatorem czyjejś własności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sensownym zabezpieczeniem będzie jakiś porządny sprzęt, którym przypniesz rower do czegoś trwałego.

Idealnie coś o kształcie utrudniającym użycie nożyc i oczywiście z jakiegoś trudnego do cięcia materiału.

A to? Zablokuj tylne koło hamulcem i spróbuj się przemieścić z rowerem :E

To zabezpieczenie przed przypadkowym, okazjonalnym złodziejem, który umyślił sobie, że musi odjechać na ukradzionym rowerze. Sprzęt z kategorii zniechęcających i skłaniających do wyboru innego, bezbronnego rumaka, a nie zabezpieczający przed zdecydowanym amatorem czyjejś własności.

Nie sprecyzowałem :E Mam główne zabezpieczenie do roweru. Owa blokada [dodatkowa] miałaby mnie tylko uchronić od kradzieży tylnego koła z kasetą [co miało miejsce wczoraj przy kościele :E] XD

Edytowane przez Tibijskie Zakola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to nie jest zabezpieczenie jakoś szczególnie odstraszające złodzieja ze sprzętem. Na pewno jednak zrezygnuje ktoś, kto ot tak wpadł na pomysła przechodząc sobie koło świątyni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...