Skocz do zawartości
elegant

Wycena starego laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam problem próbuje sprzedać starego laptopa który ma w sumie około 2,5 roku. Wymieniłem sporo rzeczy w nim działa w 100%. Wyceniłem go na 1200 zł niestety ciężko go i tak sprzedać.

Proszę zeby ktos rzucił okiem i powiedział ile to warte moze byc i za ile zejdzie i gdzie można taki laptop wystawić oprócz allegro i olx

https://allegro.pl/oferta/lenovo-ideapad-100-15-i5-4288u-8gb-256-gt920mx-2gb-8967972912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mamy Ci poradzić?

Obniż cenę albo zostaw go sobie...

 

I nie wprowadzaj ludzi w błąd bo on od samego początku był bez systemu a nie jak piszesz

Brak zainstalowanego systemu z racji iż jest nowy dysk SSD

 

 

Nie posiada systemu i tyle wystarczyło napisać

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw. Poza tym po co komu komputer bez systemu? Nie każdy jest "hakerem" albo nie chce później dopłacać do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukalem używanego łapka dla kobity to wolałem nawet dorzucić, ale kupić od firmy gdzie mam możliwość zwrotu bądź u kogoś innego kto oferuje jakąkolwiek gwarancję, możesz wziąć to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalna zasada to sprawdzać w zakończonych sukcesem (i to podobnych jak ty czyli pewnie 0 komentarzy, a nie firm). Tu jest problem, bo za dużo modeli.

 

Mam problem próbuje sprzedać starego laptopa który ma w sumie około 2,5 roku.
W twoich marzeniach. To jest procesor z Q3 2013. Laptop 6-letni. Ponadto masz cenę w x-kom 1899 za nowy, a chcesz szalone 2/3 ceny za starego rupiecia.

 

Generalnie takie laptopy chodzą po 600-800 zł od firm, ale ty nie jesteś firmą i nie masz Windowsa (za to mocną grafikę, ale nie wystarczająco by brać ją poważnie). Tak więc wystaw licytację od 500 zł, może ktoś to kupi (lub nawet od złotówki, w ten sposób wyeliminujesz idiotów wypisujących "czemu tak tanio" - nie będą się bać, ale licytacja musi być max długa by to nie poszło za złotówkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wystawić za darmo na Olx, oraz skorzystać z forumowego działu sprzedaży. Można też dać na giełdę komputerową Facebooka. Możesz też lekko zejść z ceną zamiast utrzymywać płatne ogłoszenie na Aledrogo. :)

 

Wystawienie na Allegro jest płatne i w dodatku jak go nie zakończysz do czasu na jaki oplaciłeś ogłoszenie, to automatycznie naliczają opłatę i jak nie zapłacisz, to wyślą przedsądowe wezwanie do zapłaty. W dodatku od produktu który sprzedajesz w przypadku kupna przez Allegro pobierają od sprzedającego prowizję.

 

Laptop jest bez Windowsa, czyli jak ktoś mieszkający w pobliżu zechce go kupić, to musi przyjść do Ciebie z systemem, aby sprawdzić, czy działa i to też może komuś utrudniać podjęcie decyzji o zakupie.

Edytowane przez pabloesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...