Skocz do zawartości
Chelsey

Smartwatch z obsługą Spotify

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Planuję kupić na dniach smartwatcha. Wstępnie wybór padł na Watch GT2, natomiast jest jedno ale - brak możliwości instalacji Spotify. Czy w budżecie do 1000 (max 1200zł) jest cokolwiek co ma takową funkcję i można tam używać Spotify w trybie offline bez telefonu?

Przeglądam, ale póki co wszystkie opcje raczej zaczynają się od 1500zł+, a nie chciałbym niczego pominąć. Mówimy wyłącznie o nowych sprzętach z oficjalnej dystrybucji.

Ktoś coś?

Edit:

Coś lepszego poza Samsung Galaxy Watch 46mm się znajdzie?

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale także nie obsługuje Spotify. A jeśli mam 100-200zl różnicy i mogę to mieć to jednak wolę wybrać Samsunga.

 

Na ten moment waham się między Samsung Gear Sport a Samsung Watch 46mm. Wiem, że Gear Sport nie ma możliwości prowadzenia rozmów, ale nie jest to rzecz która go przekreśla. Cenowo 749 vs 999zł. Sam już nie wiem, tym bardziej, że nigdzie fizycznie żaden elektromarket nie ma Gear Sporta, a nie wiem czy mi się spodoba. Chyba muszę się wybrać do Brand Stora, może tam będą mieli.

Przeglądałem jeszcze Garmin Vivoactiv 3, ale jego wygląd mnie odrzucił. Chociaż płatności Garmin Pay nieco kuszą...

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...