Skocz do zawartości
papik167

Problemy z rx5600xt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie jestem pewien czy pisze w dobrym temacie ale mam taki problem, że podczas ładowania gry w league of legends mam czarny ekran i muszę resetować komputer żeby wejść do gry. Czasem nawet i 2 czy 3 razy. Próbowalem na obydwóch wersjach sterowników lecz to nie pomogło. Moje pytanie jest nastepującę czy ktoś może też ma taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałeś stare stery w trybie awaryjnym przy pomocy TEGO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki problem, w opcjach radeona wyłącz ulepszona synchronizacje pionowa i powinno śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam RX 5700 XT i przy uruchamianiu gry w League of Legends mam ze 30% szansy, że monitor zrobi się czarny. U mnie gra dalej się ładuje, tyle, że muszę wyjąć kabel i podpiąć od nowa i sygnał do monitora wraca. Ogólnie najwięcej problemów mam właśnie z tą grą. Chyba nie lubi się z kartami AMD. Generalnie jakbym miał cofnąć czas to dopłaciłbym 200 zł do RTX 2070 Super. Co ja się z tymi sterownikami naużerałem... Teraz i tak jest super w porównaniu do tego co działo się w 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam RX 5700 XT i przy uruchamianiu gry w League of Legends mam ze 30% szansy, że monitor zrobi się czarny. U mnie gra dalej się ładuje, tyle, że muszę wyjąć kabel i podpiąć od nowa i sygnał do monitora wraca. Ogólnie najwięcej problemów mam właśnie z tą grą. Chyba nie lubi się z kartami AMD. Generalnie jakbym miał cofnąć czas to dopłaciłbym 200 zł do RTX 2070 Super. Co ja się z tymi sterownikami naużerałem... Teraz i tak jest super w porównaniu do tego co działo się w 2019.

 

Uuu nie ładnie tak na AMD najeżdżać, przecież tutaj według posiadaczy tej karty nie ma absolutnie żadnych problemów ze sterownikami, zaraz będą Ci spamować że nawet nie potrafisz sterowników odinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu nie ładnie tak na AMD najeżdżać, przecież tutaj według posiadaczy tej karty nie ma absolutnie żadnych problemów ze sterownikami, zaraz będą Ci spamować że nawet nie potrafisz sterowników odinstalować.

 

Nie ma się co oszukiwać, karta jest wydajna, dobrze wyceniona, ale nie jest to bezproblemowy sprzęt. A sterowniki są instalowane na świeżo postawionym Windowsie, więc już czyściej się nie da. Trzeba zagryźć zęby obskoczyć te ~2 lata a później już biorę zielonych. Nawet kosztem niższej opłacalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co oszukiwać, karta jest wydajna, dobrze wyceniona, ale nie jest to bezproblemowy sprzęt. A sterowniki są instalowane na świeżo postawionym Windowsie, więc już czyściej się nie da. Trzeba zagryźć zęby obskoczyć te ~2 lata a później już biorę zielonych. Nawet kosztem niższej opłacalności.

 

Tak z ciekawości, wyłącz funkcję "Zero RPM", niech wentylatory pracują cały czas i wtedy sprawdź te problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, wyłącz funkcję "Zero RPM", niech wentylatory pracują cały czas i wtedy sprawdź te problemy.

 

Tak z ciekawości sprawdzę, ale model Nitro+ po lekkim undervoltingu ma 69 stopni pod obciążeniem, więc jeśli chodzi ci o kwestie temperatur to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz wersje sterowników? Ja miałem taki problem ale na sterownikach z seri 19 w nowych nie mam takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...