Skocz do zawartości
ksiadz3d

Nowe laptopy Asus tuf gaming A15/A17, jakie matryce stosuje Asus ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo mają pojawić się laptopy Asusa z ryzenami, zastanawia mnie tylko jakie matryce będą mieć te laptopy. Na stronie Asusa jest napisane " Ips" poprostu, na innym portalu z kolei że to będzie TN, na jeszcze innym że IPS LEVEL. Zastanawia mnie to bardzo bo od zawsze najlepiej mi się gra i pracuje na zwykłym Ips, nie jakimś podrabianym TN który udaje Ips i inne sztuczki , podobno Asus stosuje różne matryce i oznaczenia , napisałem do Asusa odnośnie tego modelu i również odpisali że w tym modelu będzie to IPS. czy ktoś z was orientuje się jaka będzie w tym laptopie matryca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca powinna być IPSem 120 Hz. Do czego będziesz używał laptopa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie do grania,oglądania filmów, przeglądania internetu a więc typowo. Mam nadzieję że będzie to " czysty " IPS, ponieważ już dużo się naczytałem o matrycach w asusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może warto wybrać laptop z pewną informacją o tym co to za matryca ? Może podaj budżet i wymagania a okaże się że są lepsze propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zdecydowany jestem już na legiona y540 17 cali, 144hz, i7, 16gb ram,1660 ti, lecz na innym forum w wątku głównym jest sporo użytkowników którzy mają mały problem z nim,a mianowicie wentylatory " gwiżdżą" , więc trzeba trafić na dobrą sztukę, poza tym laptop jest w porządku jak na cenę za tą konfigurację (4850pln) dlatego myślę czy nie poczekać na te nowe asusy z racji tego nowych ryzenow które mogę być lepszym wyborem niż 9 generacja i5/i7H, a także dobrze by było właśnie jak by w tym asusie był IPS taki jak w legionie bo na tym mi zależy

Edytowane przez ksiadz3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym laptop jest w porządku jak na cenę za tą konfigurację (4850pln)

 

Szału nie ma. Jeśli ogarnąłbyś sobie voucher HP który daje 650 zł cashbacku, to miałbyś o wiele lepszą opcję do wyboru:

 

HP OMEN 17 i7-9750H/8GB/512 1660Ti 144Hz - 5499 zł , z voucherem 4849 zł

 

Dorzucić tylko jeszcze kostkę 8GB bo jest wolny slot. Tutaj masz regulamin tego programu, wystarczy mieć numer seryjny laptopa HP po gwarancji (nie samego laptopa nawet), trzeba jednak to zgłosić przed zakupem): LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...