Skocz do zawartości
Matt91111

Paypal wymaga podania danych karty do zakończenia transakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda w ten sposób, że pomimo iż mam na PayPalu wystarczającą ilość środków to nie mogę dokończyć płatności.

Jedynce co udało mi się znaleźć to: https://www.paypal-community.com/t5/Payments/Why-need-Credit-card-to-complete-payment/td-p/1151015, gdzie niektórzy mieli podobną sytuacje. Tylko wątek jest pociągnięty w stronę iż konto nie przeszło weryfikacji lub nie ma na min wystarczającej ilości środków.

A w moim przypadku wygląda to w ten sposób iż mam zweryfikowane konto bankowe oraz środki które zdecydowanie przekraczają koszty operacji jakiej chce dokonać za pośrednictwem PP.

W moim przypadku jest jeszcze zabawniej, niż osoby z wyżej podlinkowanego wątku bo już wielokrotnie płaciłem za daną usługę właśnie przy użyciu PP, a żadne dane karty nie były nigdy wymagane. Jedyne co przychodzi mi do głowy to sytuacja iż odbiorca końcowy wymaga danych karty do sfinalizowania transakcji(w zasadzie to musiało by się to zmienić w tym miesiącu), aczkolwiek wtedy danych karty udzielam PP + odbiorcy usługi (czyli sytuacja jeszcze bardziej bezsensowna, bo po co zostawiać opcje płacenia przez PP). Miał już ktoś kiedyś taką sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka. PayPal robi co mu sie podoba. Sprobuj zadzwonic i sie dowiedziec to Ci powiedza ze to sa informacje poufne i nie moga Ci powiedziec. Uslyszalem taka odpowiedz wielokrotnie jak PP zatrzymywal moje srodki na nieokreslony czas. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...