Skocz do zawartości
CamO

Windows 10 - Zbiorcza aktualizacja !ważne!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wiadomo coś na temat aktualizacji zbiorczej KB4532693 ??? Można już śmiało instalować , czy raczej poczekać z instalacją ? Dla tych co nie wiedzą to ta aktualizacja resetowala profil użytkownika i i uznawała że owy profil użytkownika jest kopią zapasową.

 

Prosiłbym o odp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic na pałe nie instaluje, tym bardziej updatow do windowsa czy gpu. Ostatnio też coś było że po aktualizacji usuwało jakieś pliki użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć

Wiadomo coś na temat aktualizacji zbiorczej KB4532693 ??? Można już śmiało instalować , czy raczej poczekać z instalacją ? Dla tych co nie wiedzą to ta aktualizacja resetowala profil użytkownika i i uznawała że owy profil użytkownika jest kopią zapasową.

 

Prosiłbym o odp.

Pozdrawiam

 

Mam zainstalowane najnowsze aktualizacje i nie mam żadnych problemów (wcześniej też nie miałem).

Nadchodzi już update w którym mają być naprawione wszystkie błędy z wcześniejszych aktualizacji - klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieram aktualizacje na bieżąco, nic mi nie znikło, ani konto ani pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem o prblemie i takiego tez nie doświadczyłem na swoim sprzęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Ja na swoim PC instaluję wszystkie aktualizacje jak tylko wyjdą, a to dlatego że nie boję się ewentualnych problemów np. w postaci utraty danych, a poza tym nigdy problemów z aktualizacjami nie miałem. Nawet gdybym musiał robić format to instalacja i konfiguracja wszystkich potrzebnych mi aplikacji zajęłaby mi jakąś godzinę. Jednak czy jest to dobre rozwiązanie? Oczywiście że nie!

 

Na komputerze przeznaczonym tylko i wyłącznie do pracy, który ma po prostu działać, być niezawodnym, nigdy bym nie instalował aktualizacji bez uprzedniego zapoznania się z tematem, a już na pewno nie kiedy wiedziałbym że sporo osób miało już z nimi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...