Skocz do zawartości
ThePunisher

Problem z uruchomieniem Assasin's Creed Origin z Epic Games Store

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na oficjalnej polskiej stronie Epic Games Store w promocji Assassin's Creed Origins i mam problem z jego instalacją.

 

Kiedy wchodzę w aplikację Epic Game Laucher to mam informację że wymagany jest login do Ubisoftu. Robiłem tak wcześniej z darmowym Assasins Creed Syndicate i nie było problemu, wszystko się spoko powiązało, zainstalowało, odpaliło.

 

Teraz natomiast po próbie uruchomienia Origins dostaję informację o błędzie "PI-UBI-01: 102008: Aktywacja gry zakończona niepowodzeniem.Przeczytaj FAQ, aby uzyskać pomoc."

 

Pytałem o możliwe przyczyny i piszą mi z Epica, że to problem z ustawioną lokalizacją i muszę napisać do UBisoftu, a Ubisoft pisze mi, że muszę kontaktować się z Epiciem, jedni zrzucaja odpowiedzialność na drugich. Wszędzie mam włączony język polski, wszędzie lokalizacja ustawiona jest na polskę, zarówno w kontahc internetowych epic oraz uplay jak i w aplikacjach systemowych. Nie mam też włączonego VPNa i nigdy nie miałem.

 

Skończyły mi isę pomysły jak mogę to uruchomić i powiązać z kontem UPlay żeby zainstalować grę.

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś tego?

 

If you have error "PI-UBI-01: Your game activation was not successful...." in EGS account, try the following solution:<br style="color: rgb(66, 66, 66); font-family: "Open Sans", sans-serif; font-size: 14px;"><br style="color: rgb(66, 66, 66); font-family: "Open Sans", sans-serif; font-size: 14px;">

  • Close Epic Games Launcher
  • Delete all files in folder C:\Users\Account_name\AppData\Local\EpicGamesLauncher\Saved\webcache
  • Open Ubisoft website and Login
  • Open Epic Games Site and Login
  • Launch Epic Games Launcher and try to connect your game to Uplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, napisałem że nie mogę uruchomić gry przez ich problemy z lokalizacja i zwrócili mi pieniądze :D Więc teraz spróbuję zamówić grę z Epic Games Laucher i na komputerze domowym.

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...