Skocz do zawartości
ziebol

Klawiatura mechaniczna 500-600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję klawiatury mechanicznej najlepiej z dodatkowymi przyciskami do multimediów. Nie korzystałem wcześniej z mechanika ale szybko się przyzwyczajam do nowego sprzętu więc to nie problem. Najczęściej gram w gry typu CSGO, PUBG, GTA V, POE i inne ARPG, szczelinka. Zastanawiam się nad przełącznikami Cherry, doczytałem, że klawiatury Corsair cieszą się bardzo dużą popul arnością ze względu na jakoś wykonania. Znalazłem taką klawiaturkę: Klawiatura Corsair K70 Rapidfire Cherry MX Speed (CH-9101024-NA).

Dostępna teraz za około 500 zł na morele. Będzie to dobry wybór czy może polecicie coś innego?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaie przelaczniki Ciebie interesuja? To wazne, gdyz poszczegolne rodzaje przelacznikow roznia sie znacznie od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaie przelaczniki Ciebie interesuja? To wazne, gdyz poszczegolne rodzaje przelacznikow roznia sie znacznie od siebie.

 

Zastanawialem się na MX cheer speedami albo MX cherr red . Raczej dużo nie pisze na klawiaturze więcej gram więc zależy mi na komforcie rozgrywki.

Edytowane przez ziebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale wydaje mi sie, ze nie masz pojecia o czym piszesz... Moze najpierw zrob research we wlasnym zakresie i potem wroc na forum z bardziej konkretnymi pytaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale wydaje mi sie, ze nie masz pojecia o czym piszesz... Moze najpierw zrob research we wlasnym zakresie i potem wroc na forum z bardziej konkretnymi pytaniami.

 

Nie mam pojecia na jakiej podstawie wyciągnąles takie wnioski. Coś chyba ci się pomyliło.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem się na MX cheer speedami albo MX cherr. Raczej dużo nie pisze na klawiaturze więcej gram więc zależy mi na komforcie rozgrywki.

 

Tak wyglada Twoja wiadomosc przed edycja i na tej podstawie wyciagnalem wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...