Skocz do zawartości
kiedy_oni_placza

Przesiadka na Nvme SSD, uzyskanie pozwoleń z starego HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z łatwym dostępem do sporej ilości plików które są na drugim dysku, nie formatowałem go bo chciałem sobie przenieść ustawienia aplikacji, itp.

Zainstalowałem system na SSD, wszystko jest ok, jest tylko problem z dostepem np do plików użytkownika ze starego dysku, trochę grzebałem i udało mi się trochę tego wczoraj zrobić, ale byłem wtedy tak zmęczony po całym montażu i pierdoleniu się z biosem ze nic nie pamiętam :)

Jak sobie nadać wszystkie permisje z góry do wszystkich plików z 3 partycji ze starego HDD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem skryptu take-ownership czy jakos tak. Wpisz w gugla bedziesz mial wiecej info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..]

Jak sobie nadać wszystkie permisje z góry do wszystkich plików z 3 partycji ze starego HDD?

 

Jaki OS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem skryptu take-ownership czy jakos tak. Wpisz w gugla bedziesz mial wiecej info

Zrobiłem to zadziałało najlepiej, jedyny problem to tylko że np odpalam aplikację, chcę sobie ustawić np punkt zapisu na to samo miejsce co kiedyś na starym dysku nadal się pyta o permisję ale przynajmniej przechodzi dalej, da się jeszcze jakoś tych zabezpieczeń całkowicie pozbyć? Chodzi mi o dokumenty ze starego dysku/systemu nie chcę przechowywać wideo/pobierań na SSD

System to windows 10 btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...