Skocz do zawartości
kochan4

pytanie o monitor Monitor 31,5" AOC Q3279VWFD8 i freesync

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad kupnem tego monitora https://www.electro.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-aoc-31-5-q3279vwfd8-vga-hdmi-dvi-dp?gclid=CjwKCAiAyeTxBRBvEiwAuM8dnbbPqsuAKWUWAHTimEYIFb2YugiyroM0oTdHLurD8dB1CQ5ELpBeMRoC7v0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds, i pytanie mam , czy będzie działał freesync w tym modelu z moja kartą graficzną? (gtx1660)?

karta trochę słaba do 1440p więc freesync by się przydał

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak się włącza ten freesync na nvidia, bo tam jet o gsync coś napisane, na razie nie czaję o co kaman

z angielskiego nie jestem jakimś uberpro, ale chyba z tego co zalinkowałeś to są problemy z tym freesync na tym monitorze

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój link Tak wygląda u mnie w panelu nvidii. W gta5 trzyma tyle fpsów (60/75), ile ustawię częstotliwość monitora w ustawieniach. Więc chyba działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak generalnie oceniasz ten monitor? z jakiego sie przesiadłeś? bo ja od kilku lat gram na tv 1080p 42cale, mam co prawda 24 cale ale kiepski i za mały dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie narzekam, jak za 700zł jestem zadowolony, rozdziałka 2k i 32cale wystarczają do konsumpcji internetów yt itd. Przesiadłem się z tv 40cali fhd, chociaż nad tym aoc mam powieszony jeszcze philips 49". W zależności od gry gram na jednym lub drugim. Nie mam porównania z innymi monitorami, nie jestem zbyt wymagający jeśli chodzi o ten sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BDB monitor , freesync działa u mnie z RTX ;) polecam

 

Przesiadałem się z 23" EIZO 2336 ;P

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie pytanie, czy nie lepiej wziąc jakiś 1080p 27" ale 144hz, czy lepsze efekty uzyskam na tym 75hz 1440p? z gier , w które gram ponad 100 fps to tylko bf5 (120 lock), ale tu tutaj jestem skłonny zejśc do 75hz i dać locka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...